Tip pro dívky: 6 kousků oblečení, které byste měly „ukrást“ svému partnerovi

Dívky to mají v tomhle ohledu mnohem jednodušší, než muži. Chcete vypadat trochu rebelsky a zároveň roztomile? Skočte se podívat do šatní skříně svého přítele a něco si od něho půjčte. Pánové, u Vás tohle nefunguje. Od své přítelkyně si oblečení raději nepůjčujte! Trust me ;).

#1 Obnošená flanelová košile

I když je pravda, že v poslední době se obnošené košile kupují ve velkém, že přívlastek „obnošené“ nemusí vůbec znamenat léty nošený oblíbený kousek, ale spíše se jedná o trendy záležitost poslední doby. Takže snad Vám Váš milý odpustí, když mu jednu z těchto košilí ukradnete (Pokud je Váš milý hipster, bude jich mít plnou šatní skříň). Minimálně Vám to musí odpustit v době, kdy jí budete mít na sobě a budete vypadat prostě skvěle. A jestli to nezabere, vyměňte přítele.

CT-04-REDZOOM1

#2 Hodinky

Skvělý a praktický doplněk. Pokud Vám přítel svěří např. hodinky po dědečkovi s retro koženým páskem, docílíte perfektního vintage vzhledu.

watch

#3 Pletený svetr

Léty prověřený pletený svetr Vás nikdy nezradí v tuhých mrazech. A navíc vypadá skvěle. Pokud je Váš přítel o dvě hlavy větší, možná bude vhodnější poohlédnout se po nějakém obchodě a vybrat měnší velikost.

VENFA12_NA_FA12-C761_MOSS_PD VENFA12_NA_FA12-C761_SKIDDAW_PD

#4 Pánské šály

Nemusí se tolik lišit od těch dámských, takže pokud máte vlastní šálu, která vypadá podobně jako ta naše, můžete ušetřit šatník svého muže o jeden sympatický doplněk.

original 25608860_031_b

#5 Džínová košile

Džínové košile se samozřejmě dají pomalu všude koupit ve verzi pro ženy, ale nedocílíte pak toho skvělého efektu, který nabízí pouze pánský střih. Pro Vašeho přítele se jedná o klasickou košili. U Vás může fungovat jako lehká jarně – letní bundička, na chladnější večery.

_7428548

#6 Klobouk Fedora

Tenhle klobouk můžete skvěle sladit s blejzrem, letními šaty, džínami a vlastně s čímkoliv co uznáte za vhodné.

klobouk

 


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!