Nevlídné podzimní počasí je aktuálně tématem – stačí se podívat z okna. Ideální řešení je vůbec se do tohoto počasí nevydávat a zachumlat se doma, jenže tohle si můžeme dovolit maximálně o víkendu.

Nástrahy podzimního počasí jsou tady a proto je zapotřebí vybavit svůj šatník patřičnými kousky. Co takhle stylové pánské svetry?

Tip na chladný podzim - pánské svetry 5

U pánských svetrů vhodných na podzimní počasí je důležité volit správný materiál. Ideální je hledat takové oblečení, jehož složení obsahuje co možná nejvíce přírodních materiálů, jako je vlna nebo bavlna. U těchto svetrů pak máte jistotu, že vás spolehlivě zahřejí, ale také správně odvedou případný pot a nebudete se v nich cítit jako v neprodyšné kombinéze.

Tip na chladný podzim - pánské svetry 2

Další velmi důležitý parametr je samozřejmě vzhled. Zajímat by nás měla nejen barva (případně barevný vzor), ale také střih svetru, který určuje, jak nám vlastně svetr padne. Barva a střih je pak nejdůležitějším parametrem pro rozhodování, zda-li se nám svetr líbí a hlavně – zda-li se v něm budeme cítit příjemně.

Tip na chladný podzim - pánské svetry 4

Pokud je svetr vyroben ze sebelepších, sebedražších a sebekvalitnějších materiálů, ale bude mít příšerný střih a infantilní barvu, věřte, že takový svetr nebudete nosit rádi a už vůbec vám takový svetr nebude na těle připadat jako příjemný. Zkrátka a dobře, takový kus oblečení bude ležet na dně vaší skříně.

Divoké barevné kreace přenechte maškarním plesům

Hledáte moderní svetr, ve kterém se budete cítit dobře? Volte střídmé barvy, které jsou obzvlášť letos nesmírně populární. V každém druhém obchodě vídáme oddělení s oblečením v “basic” provedení, což jsou základní střihy a základní barvy, a proto i pánské svetry, které jsou aktuálně trendy, sází na odstíny černé, šedé nebo krémově bílé.

Tip na chladný podzim - pánské svetry 3

Dbejte na to, abyste zvolili správnou velikost, v případě svetrů platí důležitost volby správné velikosti dvojnásob. Moderní střihy obepínající vaší postavu neodpouští chybně zvolenou velikost svetru. Je-li vám svetr příliš dlouhý, dost možná se budete cítit spíše jako ve “svetrových šatech” a to u mužů nikdy není příjemné. Naopak je-li vám svetr příliš malý, budete mít pocit, že se vás snaží uškrtit … A to také není příjemný pocit.

Načítání...

Diskuze