Tetování podle horoskopu. Zjistěte, jaké se hodí k vašemu znamení a inspirujte se

Tetování je jedním z nejstarších a nejpopulárnějších způsobů, jak vyjádřit svou osobnost, názory a přesvědčení. Ačkoli výběr tetování je velmi individuální záležitost, mnoho lidí se rádo řídí svým horoskopem a věří, že jejich znamení jim může napovědět, jaký druh tetování by se jim nejvíce hodil. V tomto článku se podíváme na to, jaké tetování by mohlo být ideální pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani jsou známí svou energií, odvahou a nezávislostí. Jsou průkopníky a rádi se pouštějí do nových dobrodružství. Tetování, které by nejlépe vyjadřovalo povahu Berana, by mohlo zahrnovat symboly síly a odvahy, jako jsou plameny, meče nebo draci. Geometrické tvary a abstraktní vzory také dobře pasují k tomuto ohnivému znamení.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci jsou známí svou houževnatostí, vytrvalostí a smyslem pro krásu. Mají rádi pohodlí a luxus, a proto by pro ně bylo ideální tetování, které odráží jejich vkus a lásku k přírodě. Tetování s květinami, stromy nebo zvířaty, jako jsou býci, jelenci či koně, by mohlo být pro Býka tou nejlepší volbou.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou komunikativní, inteligentní a flexibilní. Jsou to mistři slova a milují výměnu myšlenek. Pro Blížence by bylo ideální tetování s motivy spojenými s komunikací, jako jsou písmena, slova nebo symboly z různých jazyků. Tetování s motýly, ptáky nebo dvojčaty také dobře odrážejí povahu tohoto vzdušného znamení.

owl, tattoo, bird
Foto: Pixabay

Rak (21. června – 22. července)

Raci jsou citliví, intuitivní a rodinně orientovaní. Pro ně je důležité mít silné vazby s blízkými lidmi a chránit své nejbližší. Tetování s motivy rodiny, domova nebo srdce by mohlo být pro Raka ideální volbou. Také tetování s měsícem, hvězdami nebo vodními prvky dobře odráží povahu tohoto vodního znamení.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou sebevědomí, šarmantní a velkorysí. Mají rádi pozornost a obdiv a rádi se obklopují krásou a luxusem. Tetování s motivy slunce, koruny nebo lvů by mohlo být pro Lva tou nejlepší volbou. Také zlaté nebo stříbrné barvy a extravagantní vzory dobře pasují k tomuto ohnivému znamení.

person holding white daisy flowers
Foto: Unsplash

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy jsou diplomatické, harmonické a milují rovnováhu a krásu. Pro ně je důležité, aby jejich tetování bylo esteticky přitažlivé a vyjadřovalo jejich touhu po harmonii. Tetování s motivy váhy, květin nebo geometrických tvarů by mohlo být pro Váhy ideální volbou. Také tetování s páry nebo duálními symboly dobře odráží povahu tohoto vzdušného znamení.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou analytické, praktické a pečlivé. Mají smysl pro detail a rádi se věnují svým povinnostem a úkolům. Pro Pannu by bylo ideální tetování s motivy spojenými s přírodou, jako jsou květiny, listy nebo zvířata. Geometrické tvary, mandaly nebo ornamenty také dobře odrážejí povahu tohoto zemského znamení.

woman, tattoo, mandala
Foto: Pixabay

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři jsou vášniví, intenzivní a tajemní. Mají hluboké emoce a silnou intuici. Pro Štíra by bylo ideální tetování s motivy spojenými s přeměnou, jako jsou hadi, štíři nebo motýli. Také tetování s vodními prvky, jako jsou vlny, kapky nebo dešťové přeháňky, dobře odrážejí povahu tohoto vodního znamení.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou optimističtí, svobodomyslní a milují dobrodružství. Pro ně je důležité mít možnost cestovat, učit se a objevovat nové věci. Tetování s motivy šípů, kompasu nebo mapy by mohlo být pro Střelce ideální volbou. Také tetování s ohnivými prvky, jako jsou plameny nebo slunce, dobře odráží povahu tohoto ohnivého znamení.

man raising hand with map arm tattoo behind white painted wall
Foto: Unsplash

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi jsou ambiciózní, trpěliví a zodpovědní. Mají silný smysl pro povinnost a rádi dosahují svých cílů. Pro Kozoroha by bylo ideální tetování s motivy spojenými s horami, skalami nebo zvířaty, jako jsou kozorozi, jeleni nebo vlci. Geometrické tvary a abstraktní vzory také dobře pasují k tomuto zemskému znamení.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři jsou originální, nezávislí a přátelští. Mají rádi svobodu a touží po změnách a inovacích. Pro Vodnáře by bylo ideální tetování s motivy spojenými s vesmírem, jako jsou hvězdy, planety nebo galaxie. Také tetování s vodními prvky, jako jsou vlny nebo dešťové kapky, dobře odrážejí povahu tohoto vzdušného znamení.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby jsou citlivé, empatické a duchovní. Mají hlubokou intuici a rádi se ponořují do světa snů a fantazie. Pro Ryby by bylo ideální tetování s motivy spojenými s vodou, jako jsou ryby, mořské vlny nebo korály. Také tetování s duchovními symboly, jako jsou andělé, hvězdy nebo mandaly, dobře odrážejí povahu tohoto vodního znamení.

Ačkoli horoskop může být dobrým vodítkem při výběru tetování, je důležité si uvědomit, že každý člověk je jedinečný a jeho volba tetování.

Zdroj info: autorský článek.