Těsné džíny nejsou nic pro vás? Zkuste culottes

Ne všechny se cítíme pohodlně v těsných džínách, které obepínají naši postavu a zvýrazňují nedokonalosti naší figury. Možná ani vy nechcete nosit upnuté kalhoty, ve kterých se necítíte dobře. Řešením mohou být kalhoty, které poznáte podle midi délky a širokých nohavic. Seznamte se s culottes!

Znáte culottes?

Culottes možná na první pohled vypadají neforemně, když se ale podíváte podruhé, objevíte jejich skrytý potenciál. Jsou pohodlné, vzdušné a volné, což ocení především ženy, které se nemohou pyšnit velikostí 34. Kalhoty culottes mají široké nohavice střižené pod koleny, můžete se setkat i s delšími nohavicemi, avšak nikdy nebudou delší, nežli po kotníky.

[easy-image-collage id=58893]

Jak vybrat délku?

Délku nohavic vybírejte podle výšky vaší postavy. Pakliže jste vysoká, můžete si dovolit vsadit na culottes s délkou až nad kotníky, protože vám to neubere na centimetrech. Naopak nižší ženy by si měly vybírat culottes střižené pod koleny, aby si zbytečně neubraly na výšce.

Kam je unosíte?

Možností je opravdu nespočet! Do karet tomu nahrává i skutečnost, že se kalhoty culottes vyrábí nejen v několika střizích (liší se délkou nohavic, vždy však končí mezi koleny a kotníky), ale i v mnoha barvách. To vám dává na výběr podle příležitosti i místa, kam si kalhoty obléknete.

Do práce

Pokud chcete do práce něco elegantního, ležérního a vkusného, zkuste to s culottes v jemné, pastelové barvě. K nim si oblékněte třeba něžnou halenku, obyčejný top a navrch sáčko a věřte, že budete vypadat skvěle.

Na nákupy

Až si příště vyrazíte s kamarádkou na nákupní kolečko po nákupáku, kde si to zpříjemníte zastávkou na lahodnou kávu a nějaký ten dortíček k tomu, vyrazte v barevných culottes, ve kterých vás kamarádka ani v davu lidí určitě neztratí.

Na dovolenou

Jedete na dovolenou do exotiky? Někam k moři, kde se budete procházet po pláži, večer si užívat na párty s drinkem v ruce a přes den chodit po památkách? V tom případě si s sebou do kufru přibalte culottes s letním motivem. Litovat nebudete!

Foto: ASOS, Zoot.cz.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.