HOT TREND: Tenisky s mašlí

Pokaždé, když módní trendy přijdou s něčím novým a bláznivým, řeknu si, že mě v tomto odvětví snad už nic nepřekvapí. Samozřejmě jsem se opět zmýlila. Udělat totiž z obyčejných kecek celosvětový trend číslo jedna, a to jen díky tomu, že je k nim přidaná stuha, překvapilo snad každého z nás… Nutno však dodat, že tohle malé „vylepšení“ vypadá naprosto skvěle.

Originál tenisky s mašlí pochází od značky Puma!

Původní nápad vznikl ve společnosti Converse. Už před několika lety se na trhu objevily slavné conversky s kamínky Swarovski a stuhou místo obyčejné tkaničky. Tyto boty slaví úspěch dodnes. Letošní rok s tímto nápadem přišla konkurenční firma Puma a vznikl hit PUMA tenisky s mašlí.

Tenisky Puma se saténovou stuhou různých pastelových barev se staly okamžitě hot trendem. Za tuto krásu si ale něco připlatíte. Ceny se pohybují okolo 1800 až 2500 Kč. Kdo si nepotrpí na značkové módě jistě uvítá několikanásobně levnější kopie této ikonické řady tenisek.

Mašlička á la originál

Jistě vás nepřekvapí, že kopie (uznáváme, že dost povedené kopie) bot slaví ještě větší úspěch než originální stylové tenisky s mašlí od značky Puma. Cenově se totiž pohybují kolem 350 až 700 Kč. Další výhodou je velké množství druhů. Na trhu najdete různé barvy, tvary bot, propracovaných detailů. Tyto kousky navíc začaly nosit celebrity a různé blogerky, které na milovníky módy působí jako magnet.

Proč si je také pořídit?

Ať už si vyberete originál, nebo vydařenou kopii, s tímto originálním kouskem rozhodně nešlápnete vedle. Žijeme v době blogerských trendů, který ovládá téměř všechny módní trendy. A tenisky s mašlí jsou součástí trendů současných i budoucích (ať už se jedná o značkové tenisky se stuhou Puma nebo nikoliv).

Kombinace elegance a sportovních prvků je zkrátka hitem číslo jedna. Jsou vhodné k šatům, sukním, skort kraťasům i obyčejným džínám. My tento trend naprosto milujeme, co vy?

Kde koupit tenisky se stuhou

Trendy tenisky se stuhou namísto klasických tenisek samozřejmě neminul české kamenné butiky ani módní e-shopy. Originální tenisky s mašlí místo tkaniček můžete zakoupit na Urbanstore.cz:

Foto: Pinterest.com


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.