Kurnikova, Bouchardová nebo Plíšková. Které tenistky ovládly tenisové kurty i přehlídková mola?

Jejich postavy jsou perfektní, těla vysportována a na tenisových kurtech tráví tolik času, že je jejich pleť vždy bronzově opálená od sluníčka. Pro nikoho z nás tak není překvapením, že některé z nich dobyly také svět modelingu, kde zazářily stejně jako v tenisových turnajích a šampionátech.

Kráska jménem Anna Kurnikovová

Tato původem ruská tenistka, celým jménem Anna Sergejevna Kurnikovová patřila k největším tenisovým talentům své doby. V tenisovém světě ale nakonec neuspěla tak, jak se očekávalo nebo možná doufalo. Kariéru nakonec ukončila kvůli problémům s páteří, její dokonalá postava a lícní kosti ovšem připoutali pozornost mnoha módních značek.

Mezi její módní úspěchy patří například spolupráce se značkami Omega a Adidas. Mimo jiné se také dodnes objevuje na titulních stranách nejprestižnějších módních časopisů.

Roztomilá tvář Eugenie Bouchard

Této kanadské krásce je stále ještě 27 let, jak se ale zdá, na velké tenisové úspěchy už to asi nebude. Životní turnaj pro ní byl slavný Wimbledon 2014. Tehdy prohrála až ve finále s naší Petrou Kvitovou. Na rozdíl od Petry ovšem kariéra této krásky měla spíše sestupnou tendenci. Tedy co se tenisu týče

Eugenie je velmi aktivní na instagramu, kde ji sleduje přes 2 miliony fanoušků. Takto sledovaný instagramový účet je perfektním místem pro nejrůznější reklamní kampaně. Eugenie naposledy navázala spolupráci se značkou New Balance, kterou vystřídala za předchozí kolaboraci s konkurenční Nike.

Genie je také oblíbenou módních periodik, pro řadu z největších světových jmen nafotila zajímavé snímky. Módní spolupráce byly zpočátku příjemné přivýdělky, postupem let se ale staly hlavním zdrojem příjmů této tenisové divy.

Dominika Cibulková a její osobitý módní styl

Tato slovenská tenistka a vítězka Turnaje mistryň roku 2016 svou tenisovou kariéru v roce 2019 ukončila a nyní se může věnovat další své vášni, kterou je móda. Dominika má totiž obdivuhodný osobitý módní styl, díky kterému je nepřehlédnutelná stejně tak, jak tomu bylo na tenisovém kurtu.

Cibulková svými ženskými křivkami upoutala pozornost nejen pánských časopisů, ale i luxusních módních značek, které se můžou přetrhnout, aby vynesla jejich róby na společenské události.

Že tato bývalá tenistka miluje módu dokázala i ve své vlastní kolekci „bydomi“, která obsahuje mnoho originálních kousků.

Tenisová AceQueen – Karolína Plíšková

Úspěšná česká tenistka září na tenisových kurtech už od roku 2013, kdy získala svůj první titul. Kromě tenisu má ale Karolína mnoho dalších talentů a jedním z nich je modeling. Z Plíškové se stává modelka především pro charitativní projekty. Naposledy to byl například velmi povedený kalendář, jehož výtěžek putoval pro nemocné s Alzheimerovou chorobou.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.