Tajemství krásy Jennifer Aniston

Herečku Jennifer Aniston známe asi všichni. Začalo to seriálem Přátelé, ve kterém dlouhých 10 let hrála módou a nákupy posedlou Rachel. Po ukončení tohoto seriálu zažila Jennifer velký skok ve své filmové kariéře, od té doby  hraje totiž v komediích všeho typu a patří mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější herečky. Na svůj věk (49 let) vypadá Jennifer skvěle! Prozradíme vám tajemství její krásy.

Spousta, spousta vody

Jennifer moc dobře ví, jak je pitný režim důležitý. “Voda, voda, voda, denně piju 3 litry a je to klíč ke všemu,” říká oblíbená herečka.

Tip: Pokud se vám nedaří donutit se pít samotnou vodu, zkuste vodu s citronem, která je přeci jen chutnější a v teplejším počasí i osvěžující.

Dostatek spánku

Tajemství krásy Jennifer je také v dostatečném spánku. Podle odborníků má dostatek spánku vliv nejen na krásu, ale i na celkový zdravotní stav. I když Jennifer natáčí zrovna film, vždy dodržuje svůj zavedený spací režim. Denně spí 8 hodin a ví, že se takto vyspí do krásy.

Zdravá strava

Jennifer Aniston je známá svým kladným vztahem ke zdravé stravě, díky čemuž má krásnou postavu. Je jí sice 49 let, ve skutečnosti ale vypadá minimálně o 10 let mladší. Jennifer vynechává sladké, které si dovolí pouze “jednou za čas”. Její strava je hodně bohatá na ovoce a zeleninu. Sem tam si dopřeje také lehké těstoviny. Máte ke svačině chuť na něco dobrého, ale zároveň chcete, aby vás to zasytilo a doplnilo energii? Zkuste si udělat svačinu podle Jennifer, která doporučuje třeba vařené vejce.

Jóga – jíst, meditovat a milovat

Sportování je velmi důležité a Jeniffer to moc dobře ví, proto pravidelně posiluje a běhá. Co ji ale dalo opravdu dohromady, jak fyzicky, tak psychicky, je jóga. K té se dostala po rozvodu s neméně slavným hercem Bradem Pittem a po skončení seriálu Přátelé. Jennifer ukončení těchto životních etap nesla velmi těžce a přišla si ztracená. Potom ale našla svou cestu a dopomohla jí k ní právě jóga. “Jóga mi kompletně změnila život,” tvrdí krásná herečka. Díky ní  je prý její tělo štíhlé a pevné.

Zda tyto tipy na krásu fungují, můžete vyzkoušet vy samy. Na Jennifer to ale zaručeně funguje.

Foto: Pinterest, Ladmedia.fr.