Svěží parfémy, které nebudou obtěžovat okolí? Zkuste parfém ve stylu pomerančového džusu nebo vůni připomínající pižmo

Jsou ženy, které milují těžké výrazné parfémy, které zanechávají nezaměnitelnou stopu. Málokdo se ale zamýšlí nad tím, že některé parfémy nemusí být pro okolí až tak příjemné, zejména pak takové parfémy, které řadíme mezi výrazné a těžké. Čeho je moc, toho je příliš a některé vůně mohou být až příliš výrazné a obtěžující. Pokud i vy dáváte přednost lehkým vůním, určitě vás bude zajímat náš výběr těch nejpůsobivějších vůní, které jsou dnes na trhu k dostání.

Chance Eau Fraîche

Tato vůně je mnohem lehčí a svěžejší verze originálního parfému Chance. Kromě jiného obsahuje citron, což této vůni dodává šťavnatost. Je vhodná spíše na léto, ale pokud máte ráda svěží vůně, můžete ji ale nosit kdykoliv.

Narciso Rodriguez For Her Pure Musc

Parfémový mág Narciso Rodriguez je pověstný svým legendárním pižmem, které nesmí chybět v žádné jeho vůni. Název Pure Musk (čisté pižmo) mluví za vše. Tento parfém je opravdu jen o pižmu. Při jeho použití budete mít pocit, jako byste zrovna vyšla ze sprchy. Tato vůně je čistá, svěží a hodně návyková.

Jo Malone Orange Blossom Cologne

Pokud milujete ovocné vůně, které obsahují notnou dávku citrusu, rozhodně by ve vaší sbírce neměla chybět vůně Orange Blossom od Jo Malone. Voní jako čerstvě vymačkaný pomerančový džus.

Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning

Kdo by nemiloval nedělní lenošení v posteli, kdy nemusíme do práce, do školy s můžeme jen tak ležet s relaxovat. Takovou atmosféru dokáže naladit parfém Replica Lazy Sunday Morning, který je příjemně svěží a relaxační.

A jaké vůně milujete vy? Dejte vědět v komentářích.

Zdroje info: oficiální stránky výrobců.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!