Jestli k sychravému a mnohdy nepříjemně pochmurnému podzimu něco neodmyslitelně patří, pak jsou to jednoznačně svetry. Právě podzim je období, kterému dominují nejen hřejivé a měkoučké materiály, ale i trend v podobě vrstvení. Pojďte se dnes společně s námi podívat, jak tolik oblíbené svetry nosit a jaké outfity s nimi vytvářet!

Úzké, široké i s velkými oky – jaké svetry se nosí?

Svetry mají své čestné místo v šatníku každé ženy a skutečnost se má tak, že společně s dalšími kousky tvoří jakousi základní sestavu. Pokud se ptáte, jaké svetříky se nosí na podzim, pak pro vás máme jednu velmi stručnou a výstižnou odpověď: všechny!

Co se totiž svetrů týče, rozhodně je z čeho vybírat a teď nemáme na mysli jen jejich barvy nebo vzory. My mluvíme o typech svetrů, mezi něž můžeme zařadit například volné svetříky, které se nesou v duchu oversized, stejně tak sem patří i upnuté kousky, které skvěle vyniknou v kombinaci se slim džínami nebo modely s velkými oky, pod které stačí zvolit vhodní tílko nebo prádlo a rázem vznikne outfit, který si zaslouží pozornost.

 

S čím je nosit?

Věřte, že možností je opravdu nespočet, rozhodně je z čeho vybírat a vaše možnosti jsou tak prakticky neomezené. Kdo si umí s módou vyhrát, ten jistě nebude mít problém vytvořit třeba každý den něco úplně jiného, aby to nebyla nuda. Pakliže vám inspirace chybí, nemusíte si zoufat – my ji pro vás máme!

Klasika: svetr a džíny

Tohle je kombinace, na kterou můžete vsadit kdykoli a nikdy neprohloupíte. Jasně, někomu se to může zdát jako nuda, nosit pořád jen svetr a mikinu, my jsme ale toho názoru, že díky rozmanitosti barev, vzorů a motivů lze pokaždé vykouzlit něco trochu jiného a stojíme si za tím, že spojení pěkného svetru a úzkých džín prostě má něco do sebe. A tečka, konec diskuze.

svetry-vladnou-podzimu-s-cim-je-kombinovat-03
svetry-vladnou-podzimu-s-cim-je-kombinovat-04

Moderna: svetr a tílko či spodní prádlo

Velice oblíbené jsou svetry s velkými oky, pod které je sice potřeba zvolit vhodné spodní prádlo nebo třeba nějaký pěkný top či tílko, ale výsledný efekt prostě stojí za to, ať si každý říká, co se mu zachce. Moderní kombinace vás rozhodně nudit nebude a vašemu okolí ukáže, se že módy rozhodně nebojíte. Tak co si o tomhle spojení myslíte vy?

Elegance: svetr a sukně

I když není podzimní počasí pokaždé ukázkové, najdou se dny, kdy je docela teplo. Právě v takových dnech by byla škoda skočit do kalhot, naopak byste měli sáhnout po sukni. A s čím jiným ji zkombinovat? Jasně, jedině se svetrem. Tahle dvojice na nás působí elegantně, hodí se třeba do práce nebo na schůzku, kde se chcete prezentovat jako dáma. Co říkáte?

svetry-vladnou-podzimu-s-cim-je-kombinovat-05
svetry-vladnou-podzimu-s-cim-je-kombinovat-06

Foto: Pixabay.com, Pinterest, ASOS.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze