Svetry jsou na podzim nutnost. Ve vhodném střihu sluší i baculkám

Plnoštíhlé ženy často upozaďují svůj vkus na úkor snaze zamaskovat přebytečná kila. Pokud nejste spokojené s tím, jak vypadáte, možná děláte totéž. Schováváte se za neforemné oblečení a často se nějakého trendy kousku vzdáte jen ze strachu, že v tom na sebe zbytečně upozorníte.

Jaký kousek se podle vás neodmyslitelně pojí k právě probíhajícímu ročnímu období? Za nás je to jednoznačně svetr, protože bez tohohle stylového a navíc maximálně pohodlného kousku si podzim neumíme představit. A nosit ho můžete, i když máte kypré tvary. Stačí si jen vybrat!

Foto: Unsplash.com

Svetr není jen ten vytahaný kus „čehosi“, v čem lenošíte v posteli

Také patříte k ženám, které si při vyslovení slovíčka „svetr“ představí neforemný kousek něčeho, co možná kdysi představovalo celkem obstojného, ale čas se na něm podepsal a nyní vypadá jako něco, v čem byste v žádném případě nevyšly z domu?

Tak na tuhle představu honem rychle zapomeňte. Svetr totiž může být i elegantní, vkusný a stylový. Stačí jen hodit předsudky za hlavu a pořádně se porozhlédnout v aktuální nabídce.

Buďte elegantní

Že si neumíte představit, jak zrovna někdo jako vy, s několika kily navíc a kypřejšími tvary, může ve svetru vypadat elegantně? Ale no tak!

Věřte tomu nebo ne, ale i baculky mající kulatější proporce skutečně mohou ve vhodně zvoleném svetru vypadat velmi dobře a zajistit si elegantní look, ve kterém udělají dojem. Chce to nenucený střih a ideálně tmavší odstín – ne však nutně jen černou.

Rolákům ani zdaleka neodzvonilo!

Myslely jste si, že éra roláků, které svého času nosil snad úplně každý, je dávno za námi? Omyl. Rolákům rozhodně neodzvonilo.

Ba spíše naopak! Proč nespojit příjemné s užitečným a nenosit svetr s rolákem, který vás zahřeje a navíc vám dodá šmrnc? Nebojte se nosit svetr a už vůbec se nebojte nosit rolák. Vždyť je to perfektní kousek! A co víc? Aktuálně jsou v trendech kombinace svetrů / roláků a šatů, které dohromady tvoří elegantní kombo, do něhož je radost se obléci!


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.