Kdy jindy unosit svetrové šaty, nežli právě na podzim

Ruku v ruce s podzimem přichází také naše potřeba cítit se neustále pěkně v teple. Počasí tomu do karet moc nenahrává – naopak je stále častěji proti nám. Je však spousta možností, jak se o pohodlí a teplíčko neochudit a zároveň vypadat dobře.

Kdy jindy, nežli právě v tomto studeném, pochmurném a upršeném období unosit krásně pohodlné a měkoučké svetrové šaty? Už máte ty svoje?

Jsou příjemné na dotek a pohodlně se nosí

Nechte za zády předsudky, které ve vás možná zanechala pletená móda z doby, kdy jste ještě byly děti. Tehdy jsme často musely nosit ty odporně kousavé svetry, do kterých nás i přes nesouhlas a protesty babička nebo maminka vždycky nasoukala. Brrr… už jen ta představa!

Dnešní pletená móda je někde úplně jinde. Svetrové šaty jsou příjemné na dotek, rozhodně nekoušou a velmi pohodlně se nosí. Jakmile je jednou zkusíte, jiné už nosit nebudete.

Klidně si pod ně můžete vzít jen punčochy

Teď na podzim je ještě ta výhoda, že nejsou mrazy, na které se netěšíme, ale které tak či onak za pár týdnů určitě dorazí. Proto si nyní můžete dovolit obléknout pod delší svetrové šaty třeba jen punčochy nebo silonky, k tomu pěkné botky a trendy outfit je na světě.

Hodí se i k džínům či legínám

Svetrové šaty jsou určitě vhodné i k vašim oblíbeným džínům, se kterými vytvoří zajímavou dvojici. Pokud raději nosíte legíny, určitě si nemusíte zoufat, protože i s těmi si pletené šaty umíme dost dobře představit. Nebojte se je nosit s čímkoli, co je vám pohodlné a v čem se cítíte dobře. O tom to přece celé je.

Nebojte se jemnějších i výraznějších barev

Pokud jde o barvy, nemusíte se bát vydat jakoukoli cestou. Ať už sáhnete po něčem jemnějším a méně výrazném, jako jsou všechny nude odstíny nebo oblíbené pastelky, nebo si vyberete něco okatějšího, klidně nějakou pěkně sytou barvu, určitě nesáhnete vedle. Svetrové šaty jsou totiž trendy v jakékoli podobě.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.