Kenza patří mezi nejznámější skandinávské blogerky. K módě měla vždy blízko, její styl je jedinečný a vkusný. Proto není divu, že se před pár lety stala spolumajitelkou a módní ředitelkou internetového módního domu Ivyrevel. Na svém profilu často prezentuje kousky této značky, jinak tomu nebylo ani u letní kolekce. 

Jedinečné basic kousky

Kenza spolu se svým týmem navrhuje především jedinečné basic kousky. Módní dům Ivyrevel je známý především pro své kombinování látek a vzorů. Každá kolekce je navržená tak, aby si každý přišel na své. Líbí se vám pruhovaný vzor, ale nehledáte košili, ale šaty? Ivyrevel nabízí od každého něco. V kolekcích najdete jeden vzor je více variantách, od košil až po šaty nebo doplňky. Je tak čistě na vás v jakém střihu kousek zvolíte. Důležité je, že bude kvalitní, v příjemném materiálu a především pohodlný.

 

Osobitý styl se odráží v každé kolekci Ivyrevel

Kenza je módní ředitelkou a v kolekcích módního domu se odráží také její módní styl. Jednou za dámu s podpatkami, poté extravagantní trendy ženu. V prezentování své značky jí nebrání ani těhotenství, které si naplno užívá. Je tak skvělým vzorem pro těhotné ženy, které mají o kousky z kolekcí Ivyrevel zájem, ale bojí se je nosit. I maminky mohou být stylové.  Který kousek se vám líbí nejvíce?

Foto: Facebook.com/ivyrevel, Instagram.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments