Mít dokonale upravené nehty je snad pro každou nevěstu samozřejmost. V den D chceme být naprosto perfektní – od účesu, make-upu, svatebních šatů až po botky na nohách. Prostě od hlavy až k patě. A nehty jsou velmi častou položkou na seznamu. Proč byste nemohly ve svůj svatební den nechat vyniknout své drápky? Dejte jim šanci zazářit!

Trendy ve svatební manikúře se mění

Svatební manikúra je trend, který je proměnlivý jako počasí. Už dávno neplatí, že by byla nepsanou povinností oblíbená, leč v poslední době trochu opomíjená francouzská manikúra. Nevěsty si na nehtech mnohdy nechávají vytvářet opravdu zajímavé kreace.

A co že je cool a trendy?

Krátké nebo dlouhé?

Jak já s oblibou říkám: každému podle jeho gusta. Zatímco některé ženy nedají dopustit na dlouhé drápky, jiné si s dlouhými nehty neumí poradit. Rozhodně je podle mě chyba nechávat si ve svatební den zbytečně dlouhé drápky, se kterými jste nejisté a neumíte to s nimi, protože se pak budete trápit. A to by byla škoda. Vyberte proto takovou délku, která vám bude pohodlná.

Na tvaru nezáleží

Mandlové? Kulaté? Hranaté? Nebo snad do špičky? Ale jděte! Na tvaru přece až tolik nezáleží! I tady, a to se asi budu opakovat, řeknu, ať si to každá z nás udělá po svém. Podle mě je důležitější, že budou nehty vypadat upraveně, nelámala bych si příliš hlavu nad tím, jestli je budete mít do špičky nebo do tvaru mandle. To nehraje až takovou roli, nebojte se.

Třpytivé

S jemným detailem

Perleťové

Květinové

S motivem krajky

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments