Svatební inspirace pro ženicha – vystupte z davu

Co si budeme povídat, muži to mají při chystání se na svatby mnohem jednodušší než ženy. Jediné, o co se většinou musí postarat, je jejich vzhled. Pojďme se společně podívat, jak můžete na svatbě uchvátit. A to nejen jako ženich!

 

Nyní je v kurzu zajímavá švestková barva. Švestková je tmavá fialová, která se hodí na jakoukoliv svatbu, ať už je to v teplých ročních obdobích, nebo v těch chladných. Pokud ještě nemáte jasnou představu o tom, jak vaše svatba bude vypadat, přemýšlejte o této barvě nejen na obleku. Švestková vypadá krásně na pozvánkách, na jmenovkách a na ostatních dekoracích. Koneckonců, proč by ženich nemohl s celkovou výzdobou ladit? Nebo s nevěstou a družičkami?

 

Pokud zvolíte švestkový oblek, volte k němu bílou košili a černou kravatu. Švestkovou lze úspěšně využít i v decentnějším provedení, a to pouze na kravatě, manžetových knoflíčcích a kapesníčku. V černém obleku ovšem moc nevynikne, proto se hodí například k šedému.

Tip: Máte husté vousy? Tato barva vám hraje do karet, jelikož se k vousům prostě hodí. Nevíme proč, ale je to tak!

Dalším trendy kouskem, který můžete sladit v této barvě, jsou rozhodně ponožky. Už dávno neplatí, že ponožky musí být schované a musí být v barvě kalhot nebo bot. Naopak pokud vaše ponožky budou originální a zajímavé, ukážete světu svou kreativitu. S nevěstou se tak můžete sladit, pokud zvolí švestkové detaily nebo boty.

Máte rádi vintage svatby? Co takhle zkusit kalhoty, které vypadají jako ze 70. let a k nim připnout kšandy? Pro někoho to může znít staromódně, ale kdo má tento styl rád, určitě bude ve výsledku potěšen. Na fotkách to vypadá úžasně a kdo by nechtěl mít v dnešní době stylové a krásné svatební fotky?

Foto: Pinterest.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!