Svatební inspirace: kouzlo zimní svatby

Bezesporu nejoblíbenějším obdobím pro svatební obřady je léto. Teplé počasí a slunečné dny lákají téměř všechny páry pro vstup do manželství, které bude prosluněné stejně jako jejich svatební den. Co ale taková svatba v zimě? Má také své kouzlo, díky kterému na váš nejdůležitější den v životě rozhodně nezapomenete.

Hezky v teple u krbu

Máte rádi takové ty vánoční rodinné sešlosti hezky v teple u krbu, kdy si povídáte, nahlas se smějete, pijete svařák, čaj i kávu. Kdy jedete na hory na vaši rodinnou chatu, kde se svými blízkými lyžujete a užíváte sněhu plnými doušky? Pak je pro vás zimní svatba jako stvořená. Kdy jindy se oddat svému milovanému, než před blízkými v období, které máte nejraději. Praskající dříví v krbu bude příjemným zátiším svatební hostiny.

Svatební šaty zdobené krajkou s kožíškem

V posledních letech jsou stále více oblíbené svatební šaty s vykrojenými zády, či odhalenými rameny. Často je opomínám svatební závoj, který v teplém počasí spíše překáží. Ne ale při zimní svatbě, kdy je v podstatě nutností.

Nesmíme také vynechat svatební šaty s dlouhými rukávy. Pokud milujete minimalistickou módu, pak hedvábné šaty v čistých tónech a jednoduchém střihu budou pro vás to pravé ořechové. Co takhle svatební šaty zdobené krajkou, doplněné o teploučký kožíšek? No není ta představa sama o sobě naprosto dokonalá?

Termín svatby podle vaší volby

Pokud plánujete svatbu, moc dobře už víte, že největší problém bývá zamluvit vysněné místo a najít vhodný termín. Buď jsou místa zarezervovaná dlouho dopředu, nebo jsou volné termíny, které se vám ale vůbec nehodí. A v tom spočívá další kouzlo zimní svatby. Mrazivé měsíce totiž nepatří do hlavní svatební sezóny, a tak jistě nebude žádný problém vybrat dokonalé datum.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.