Supermodelka Bella Hadid jako holohlavý robot: Odvážná transformace v podzimní kampani pro Heaven od Marc Jacobs

Módní svět nedávno zaznamenal velký návrat modelky Belly Hadid po jejím zápasu s boreliózou. Objevila se hned v jedné z nejvíce diskutovaných a odvážných kampaní – Heaven od Marc Jacobs, která nás zavedla do světa budoucnosti a umělé inteligence. Tato mladá a talentovaná modelka nás při této příležitosti překvapila jako holohlavý robot.

Futuristický vzhled Belly Hadid

Kampaň spojuje nostalgii z éry „Y2K“ s futurismem. Kombinuje siluety a doplňky z roku 2000 s prvky inspirovanými roboty a umělou inteligencí. A Bella Hadid, která má 26 let, se stala tváří této nevídaně odvážné kampaně pro podzim 2023.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @heavn

Na fotografiích, které byly inspirovány sci-fi tématy, ji můžeme vidět v naprosto unikátním vzhledu. Bella zde pózuje pouze ve stříbrném „obrněném“ spodním prádle a s holou hlavou, což vytváří dojem, jako by přišla z jiného světa. Jedna z fotografií ukazuje Bellu zezadu, jak sedí naprosto nahá, pouze s nápadnou náušnicí a stříbrným „mimozemským“ chapadlem, které vyrůstá z jejích zad. Tato vizuální kreativita přináší do kampaně záhadný a futuristický nádech.

Podzimní Kolekce Marc Jacobs Heaven pro 2023

Tato kampaň nám představuje novou kolekci nazvanou „Kiki Group„. V této kolekci můžeme vidět charakteristické přezky, které zdobí kabelky, mini sukně a topy.

Kombinace nadčasové elegance a futuristických prvků inspirovaných umělou inteligencí vytváří zajímavý kontrast. Kolekce osloví zejména ty, kteří hledají něco nekonvenčního pro svůj podzimní šatník.

Kreativní spolupráce

Samotná kolekce obsahuje příspěvky od dalších tvůrců. Konkrétně od umělkyně Eri Wakiyamy, designérky Linz Shelton z Cuffz by Linz a tatéra Keegana Dakkara.

Eri Wakiyama, umělkyně z New Yorku, která se specializuje na velkoformátové kompozice a sochy s využitím akvarelových a akrylových barev, přinesla své živé i ponuré postavy na topy, trička, šaty a kabelky. Toto je třetí spolupráce umělkyně s Heaven.

Foto: Heaven od Marc Jacobs

Podzimní kolekce 2023 také zahrnuje nové vydání oblíbené kabelky Cuffz Handbag z éry Y2K, která byla poprvé představena v roce 2004 a vytvořena ve spolupráci s Shelton. Kabelka byla modernizována v novém ledově šedém provedení a je doplněna pouty navrženými Linz. Náušnice, kterou můžeme vidět na jednom ze snímků s Bellou Hadid, a která je výsledkem spolupráce mezi Heaven a Dakkarem, je také k dispozici jako součást této kolekce.

Zdroj


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.