Prázdniny se s námi loučí, ale to vůbec nevadí! I teď si ještě můžeme užívat rozumného počasí, kdy nás doprovází sluníčko a příjemně hřejivé teploty. Proč si závěr prázdnin neužít v sukni s letním potiskem?

Zdroj: Unsplash.com

Jemné barvičky

Léto je možná na konci, ale proč ještě neunosit sukni v krásných jemných odstínech? Do teplého počasí, které nás zaručeně ještě čeká, není lepšího parťáka.

Zdroj: H&M

Výrazný vzor

Kdo se nebojí výrazných vzorů a viditelných  barev, ten může prázdniny zakončit v nějaké podobné krásce. Být kreativní v módě je přeci zábava. Zajímavým vzorem osvěžíte každý outfit.

Zdroj: H&M

Květiny nestárnou

Květinový vzor je hit nejen v létě, ale i na jeho konci. Se sukní s jemným květinovým vzorem prostě zazáříte, i když už se s námi prázdniny rozloučí. Připomeňte si rozkvetlou jarní louku alespoň prostřednictvím nápaditého květinového potisku.

Zdroj: H&M

Něžná bílá

Troufnete si nosit bílou sukni? V létě krásně vynikne na opálené pokožce, takže pokud jste si bronzové opálení udržely i na konci prázdnin, v bílé sukni to bude parádně vidět!

Zdroj: H&M

Háčkovaný trend

Dokud ještě počasí dovolí, provětrejte v ulicích háčkovanou sukni, se kterou zaručeně upoutáte pozornost. Tento neotřelý módní trend se totiž opět vrací do kurzu.

Zdroj: H&M

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments