Čeká nás krásné babí léto! Nestyďte se proto nosit sukně, i když máte kila navíc

Sukně k ženám patří, to je naprosto bez debat. Ne všechny si je ale troufneme nosit, zvláště pokud máme nějaké to kilčo navíc. Zkrátka máme pocit, že na sebe v sukni ještě více upozorníme a v případě, kdy nestojíme o pozornost kvůli nespokojenosti s naší postavou, je prostě sukně tabu.

Není to ale škoda? Sukně k ženám patří, hned vedle šatů je to super kousek, díky kterému můžeme naši ženskost krásně podtrhnout, působit elegantně a chcete-li klidně jako dáma. Proto se nestyďte nosit sukně, i když zrovna nemáte míry modelky. Stačí si jen správně vybrat!

Áčkový střih opticky klame

Pro baculky a ženy, které mají plnější proporce, jsou sukně v áčkovém střihu doslova jako dělané. Jsou totiž tak šikovně střižené, že opticky schovají silnější proporce a dokonale vám padnou.

Plisovaná sukně padne jakékoli postavě

Plisované sukně jsou opět hitem, čehož si zkrátka nelze nevšimnout. Ani ženy s kily navíc se jim nemusí vyhýbat, ba spíše naopak. Rafinované překládání totiž odpoutá pozornost od viditelnějších křivek.

Džínová sukně je klasika

Džínová sukně je zkrátka klasika, která nezklame a to ani ženy, které jsou objemnější. Nebojte se proto sáhnout po krásné džínové sukni, ideálně s vysokým pasem, protože v ní vyniknete a bude vám to slušet.

Výrazný vzor odláká pozornost

I výrazné vzory baculatějším ženám prostě sluší, rozhodně není povinnost se jim stranit. Krásná sukně s ještě krásnějším vzorem odláká pozornost od nechtěných kilogramů, kterých si tak nikdo ani nevšimne.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.