Diář není jen praktický pomocník, je to i elegantní parťák

Patříte mezi poctivce, co potřebují mít vše pod kontrolou a dokonale naplánovaný každý den? Nebo naopak mezi svérázné jedince, kteří nevědí, co mají v plánu za hodinu, natož druhý den? V obou případech potřebujete stylový diář. Máme pro vás připravených hned 10 důvodů, proč si stylový diář pořídit.

1. Čas pod kontrolou

Každý den je jedinečný, ale také hrozně rychle uteče. Znáte ten pocit, kdy si večer lehnete do postele a litujete toho, co vše jste ten den chtěli udělat a k ničemu z toho jste se nedostali? S diářem budete mít čas pod kontrolou.

2. Diář jako osobní asistent

No dobře, telefony za vás diář nevyřídí, ale jako asistent při plánování schůzek skvěle poslouží. Díky němu se vám už nestane, že na nějakou schůzku přijdete pozdě nebo na ni dokonce zapomenete.

Foto: Unsplash.com

3. Už nikdy nezapomenete na narozeniny a svátky

Známe to všichni, ten nepříjemný okamžik, kdy někdo z vašich blízkých slaví narozeniny nebo svátek a vy na to zapomenete. Hned si datum poznamenejte do diáře i s milionem vykřičníků, abyste znovu nezapomněli.

Foto: Unsplash.com

4. Skvělý módní doplněk

Diář není jen praktický pomocník, je to i elegantní parťák. Se stylovým diářem si skvěle přijde nejen vaše kabelka, pracovní stůl, ale i vy. Je dokonalým módním doplňkem, který vám vždy zvedne náladu.

5. Diář i deníček

Milý deníčku… Také jste měli svůj deníček, kam jste si zapisovali zážitky, poznámky, myšlenky? Stylový diář má prostor nejen na plánování času, ale i na všechny vaše poznatky, díky čemuž hravě nahradí deníky.

Foto: Unsplash.com

6. Dokonalá fotka na Instagram

Uznáváme, že tento důvod je možná trochu povrchní, ale takový už dnešní svět je. Určitě jste viděli na Instagramu podobnou fotku elegantního diáře se šálkem kávy a říkali jste si, že takovou fotku chcete také mít? Nejste první ani poslední. Tak na co čekáte?

7. Nápady hned při ruce

Ty nejlepší nápady nás napadají při běžných denních činnostech. I když se ze začátku mohou zdát jako úplný nesmysl, zapište si do diáře třeba nápady na víkend. Za pár dnů se k tomuto nápadu vrátíte a třeba vás napadne, jak jej ještě vylepšit.

Foto: Unsplash.com

8. Novoroční předsevzetí

A jsme zase u toho. Každý rok začíná stejně. Také máte novoroční předsevzetí, které vám vydrží tak dva měsíce? Když si vaše předsevzetí rozepíšete na celý rok, váš diář vám bude neustále připomínat, čeho jste na začátku roku chtěli dosáhnout. Vaše černé svědomí vám nedovolí to vzdát.

9. Malé radosti

Z malých radostí se rázem můžou stát velké. Poznamenejte si každý den, co vás potěšilo, vaše úspěchy, co vás rozesmálo… cokoliv, co vám zvedne náladu až budou horší dny plné stresu.

10. Pořádek v životě

Stylový diář vám pomůže nejen k pořádku v organizování vašeho času, schůzek a úkolů, ale díky němu budete mít také pořádek ve svém životě. Co je na papíře, to je dané. Není to tak?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.