Zima je v plném proudu a stejně tak i oblíbené povánoční slevy! Třikrát hurá! Pokud stále nemáte zimní bundu, díky kterém vám nekonečné vrstvení oblečení nebude lézt na nervy, máme pro vás pár tipů, které vám usnadní výběr. 

Teddy a plyšový kabát

Název zní roztomile, že? I vzhled tohoto kabátu je roztomilý! Oversize teddy kabát slaví velký úspěch především mezi módními blogery. V patách tomuto trendu je ale i plyšový kabát, který je méně okázalý a extravagantní. Oba kabáty dokonale zahřejí a dají se skvěle kombinovat s teniskami i zimními kozačkami. Velkou předností je, že díky teplé podšívce nemusíte oblečení vrstvit. Pokud zrovna neplánujete túru po horách, postačí vám tričko, nebo elegantní košile a přesto se zimy bát nemusíte.

Kožíšek pro dokonalou fotku

Umělý kožíšek různých střihů je bezkonkurenční volbou pro dokonalé zimní focení. Z praktické stránky je nutné počítat s tím, že vás moc nezahřeje. Je tak vhodný spíše jako přechodná bunda. Pokud ale máte nějaký teplý a chlupatý svetr, není nad čím přemýšlet.

Zateplený kožený křivák

Tak tento kousek nás nikdy nepřestane bavit. Kožené křiváky můžeme nosit neustále, hodí se totiž absolutně ke všemu a na různé příležitosti. Pokud i vy patříte mezi milovnice křiváků, nutně budete potřebovat podobný kousek do chladných měsíců. Křiváky jsou zateplené úžasným beránkem, který je příjemný na dotek a každodenní nošení.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments