Poslední den v tomto roce. Poslední den roku 2017. 2017 je rok, který byl nejen po stránce módních trendů neskutečně zajímavý. Doufáme, že jste s uplynulým rokem spokojeni a prožili jste ho tak, jak jste si vysnili na jeho začátku. Teď už si ale pojďme užít Silvestra. A jak jinak než stylově!

Silvestrovský slavnostní outfit je nutností

New Year’s party nebo počesku silvestrovská párty je vyvrcholením uplynulého roku. Pro tuto párty si pečlivě přichystejte slavnostní outfit, kterým zakončíte rok 2017 a přivítáte ten nový. Na silvestrovskou párty se každý chce obléci stylově, příjemně a zkrátka tak, aby důstojně oslavil příchod nového roku. Nezapomeňte, že silvestrovská párty pokračuje po i půlnoci a to už je Nový rok – a jak na Nový rok, tak po celý rok!

Nápadité outfity na Silvestrovskou párty

Kde se inspirovat dál? Zkuste WhoWhatWears.com, Styleweekly nebo klasicky Pinterest.

Slavnostní flitry

Pokud máte v šatníku kousek, který je celý posetý flitry, Silvestr je tou pravou příležitostí, na kterou si takový kousek můžete obléct. Nemusíte se tak bát, že byste byla nevhodně extravagantní. Silvestr si říká o flitry všude, kam se podíváte. Třpytivé outfity skvěle vyniknou na tanečním parketu. Se skleničkou šampaňského a takovým outfitem budete neodolatelná (po pár skleničkách více, než za střízliva).

Výrazné líčení

Během celého roku není moc možností nalíčit si výrazné večerní líčení. Proto je jasné, jaké líčení byste na oslavu konce roku měla zvolit. Kočičí oči orámované hnědými zlatavými stíny, široké oční linky, nebo výrazná rtěnka. Vše je dovolené.

Tip: Nezapomeňte, že s výrazným líčením více vyniknete i na fotografiích. Nude líčení ponechejte na Nový rok, které se vám po silvestrovské party bude hodit.

Lokny, copánky, crazy time

Oslava, zábava, crazy time. Silvestr by měl být především zábava pro vás i pro vaše nejbližší. Neberte se proto moc vážně a udělejte ze sebe smíška, který bude každého rozesmívat po celý večer. Začít můžete u svého šíleného účesu. Vytvořte si něco bláznivého, klidně i tématické, třeba účes ve stylu retra, culíky ve stylu Rebelové, nebo výrazné lokny, které přidají vašem vlasům na hustotě, že je nikdo nezkrotí.

Vyyyysoké podpatky

Záleží na vás, jak budete trávit Silvestra. Pokud ale neplánujete jít na společenskou událost, nebo divokou party s kamarády, ale zůstanete v poklidu doma s rodinou, je jasné, že vysoké podpatky potřebovat nebudete. V opačných případech po nich ale jednoznačně sáhněte!

3….. 2…. 1… Šťastný nový rok 2018!

Foto: Pinterest.com 

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments