Stylové šortky a kraťasy, po kterých se vyplatí toto léto sáhnout

Se stoupající teplotou a slunným počasím hledáme něco nového pro letní dny. Dámské šortky jsou příležitostí pro toto období. Nezapomínejte však, že jedny nikdy nestačí.

Vysoký pás

Tento typ šortek, jak jsme mohli vidět na molech těch největších módních domů, je hitem právě pro léto 2021. Kostýmový nebo bavlněný materiál zaručí pohodlí pro každý den. Díky vysokému pásu opticky prodlouží vaše nohy a vyformuje štíhlý pás. Při barevnosti volte basic paletu, jako například béžová, černá nebo olivově zelená. Právě tyto barvy zkombinujete i s pestrými letními barvami, a tak vykouzlíte nepřehlédnutelný outfit.

Milovaný denim

Jaké by to bylo léto bez klasických džínsových dámských šortek? U tohoto střihu vybírejte opravdu opatrně. Samozřejmě není denim jako denim. Za pravé denimové džínsové šortky, už podle jejich zakladatele Levi Strausse, se považují ty, jejichž materiálem je bavlna barvená indigem. Výhodou je také elastan, který dodává pružnost a zároveň i pohodlí.

Z bicyklu rovnou na drink do města

Ano, i takto se dají nakombinovat sportovní šortky. Se správnými doplňky dokážete zázraky. Jednobarevné tričko se zajímavými teniskami je ta správná volba. Pro maximální výsledek zkuste do tašky zabalit také jemné náušnice nebo řetízek, kterým oživíte svůj outfit ve streetstylovém stylu. Kdo říkal, že sportovní šortky se nosí jen na zahradu?

Work-short balance

Sportovní elegance od pondělí do neděle? Aby byl váš šatník pestrý a snadno kombinovatelný, základem jsou ty správné šortky. Nakombinujte je tak, aby nepůsobily vyzývavě a vy jste se cítily pohodlně a nadčasově celý den. Na pracovní dny zvolte k dámským šortkám jednoduchý top, který doplňte over-size sakem. Zajímavé sandálky nebo pestrobarevné sneakers jsou tou správnou volbou.

Tak se nebojte odhalit nohy a experimentujte ve svém šatníku. Špetka odvahy a šortek nikdy nikomu neublížila, právě naopak. Dodejte si sebevědomí a najděte v sobě krásu.