Stylové nehty, kterými okouzlíte sebe i své okolí

gold and white pocket watch

Léto je v plném proudu a společně s ním přichází nové možnosti pro kreativní a hravý styl. A co může být lepší než nehty, které se stanou vaším uměleckým plátnem? Od neutrálních barev až po odvážné neonové odstíny, od minimalistických linií až po výrazné abstrakce – toto léto má pro nás připravené nehtové trendy, které si zamilujete. V tomto článku se společně ponoříme do některých z nejžhavějších nehtových trendů letošního léta.

Romantické květiny

Květiny jsou oblíbeným a nadčasovým motivem. Ozdobte své nehty romantickými květinovými vzory, které budou stylovou volbou pro letní večírky i svatby. Pro vytvoření vzoru můžete použít zdobící lak s tenkým štětečkem nebo párátko pro jemné detaily.

Elegantní neutrální odstíny

Občas nepotřebujeme výraznou manikúru, a právě zde nastupují do hry neutrální „čisté“ nehty. Pro jednoduchou a elegantní letní manikúru se zaměřte na kratší, praktické tvary nehtů a perfektně upravená nehtová lůžka. Volte jemné růžové nebo nude odstíny, případně průhledné laky. Vypadají elegantně s jemným zdobením stejně jako samy o sobě. Nezapomeňte mít vždy po ruce olej na nehty a svůj oblíbený krém na ruce, abyste vaše nehty vypadaly krásně a zdravě.

persons feet on white textile
Foto: Unsplash

Efekt lesku na rty

Pokud máte rádi neutrální odstíny, ale toužíte po trochu extravagance, zkuste tento letní trend. „Lip oil mani“ je oblíbený look celebrit, který připomíná lesk na rty. Cílem je dosáhnout, aby se vaše nehty leskly z každého úhlu. Nejdříve si nehty precizně obruste. Pak zvolte základní odstín – můžete si vybrat mezi čirým nude, perleťovým růžovým nebo výraznějším odstínem. A na závěr naneste několik vrstev lesklého průhledného laku pro dokonalý efekt lesku na rty.

close-up of woman in red spaghetti strap top
Foto: Unsplash

Barbie růžová

S novým Barbie filmem slaví barbiecore velký návrat. Pokud je tento styl pro vás, s růžovými nehty toto léto budete zaručeně vypadat stylově.

person spreading glittered nail polish on pink nails
Foto: Unsplash

Milky efekt

Dalším trendem z módy čistých nehtů jsou nehty v mléčné barvě. Je to jemnější verze čistě bílé manikúry, která zároveň přidává více barvy než průhledný lak. Tento styl je populární, protože je čistý a jednoduchý, ale přesto upoutá pozornost. Navíc tato manikúra vypadá skvěle na všech typech nehtů, ať už je máte krátké nebo dlouhé.

Existují laky, které vytvoří tento efekt . Nebo můžete zkusit smíchat trochu barevného laku s podkladovým lakem, aby byla barva jemnější a vytvořila tak mléčný efekt. Toto můžete udělat s jakýmkoli odstínem, jako jsou pastelové barvy nebo klasický bílý lak na nehty.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.