Stylové letní outfity, které si rychle oblíbíte

Léto patří mezi nejoblíbenější roční období nejen kvůli krásnému počasí, ale zejména také proto, že nám dává neskutečně mnoho možností, jak si vyhrát s našimi outfity. Otevřete dveře vaší šatní skříně dokořán a popusťte uzdu fantazii. Je čas vyhrát si se stylovým letním šatníkem!

Našli jsme pro vás inspiraci na trendy, pohodlné a vkusné letní looky, které si velmi rychle oblíbíte a kdo ví – možná právě podle nich budete letos v létě skládat svoje outfity!

Obyčejné tričko a džíny

Za nás zkrátka neznáme pohodlnější kombinaci, nežli tu, která se skládá z obyčejného trička a dokonale padnoucích džín. Tuhle dvojici můžete nosit prakticky kamkoli, ve volném čase a klidně i do práce, pakliže vám dress code nenařizuje jinak. Souhlasíte s námi, že spojení trička a džín prostě vypadá dobře?

Crop top a sukně či kraťasy

Obliba crop topů v poslední době značně roste, stále více žen se totiž nebojí odhalit bříško a ukázat tak trochu holé kůže. A to je dobře, protože právě v létě je nošení crop topů nejen neskutečně trendy, ale i nesmírně pohodlné. Skvěle vypadají v kombinaci s kraťasy i sukní.

Šaty bez ramínek

Léto a šaty – to jde prostě k sobě. My ženy šaty milujeme, cítíme se díky nim mnohem více žensky a svůdně, není se proto čemu divit, že je s oblibou nosíme. A když už v létě ven, tak jedině v šatech, které nemají ramínka. Krásně si tak opálíte celá záda a nebudete mít na ramenou dva proužky, co?

Lacláče jsou zase v kurzu

Určitě ani vám neuniklo, že lacláče se opět nosí a opět si získávají místo nejen v našich šatnících, ale také v našich srdcích. V létě se dají nosit buď jen s crop topem nebo podprsenkou, nebo s obyčejným tričkem. Zkrátka tak, jak budete chtít.

Barvy a vzory

K žádnému jinému období se veselé a výrazné barvy nehodí tak skvěle, jako právě k létu. Tak se nebojte a klidně sáhněte po takových kouscích, díky kterým budete doslova k nepřehlédnutí!

Foto: Pexels.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.