Vybrat dárek pro maminku, sestru nebo kamarádku je hračka, ale co dárky pro muže? To je někdy opravdu oříšek. Muži si potrpí na praktické věci, jenže copak je kotoučová bruska nebo sada imbusových klíčů originální dárek? To přeci nemůžeme dopustit. Košile, kravaty, rukavice, to vše už jsme jim někdy věnovali. Co ale zaručeně potěší každého muže, jsou kvalitní elegantní hodinky. Pojďme je společně vybrat.

Historie značky Daniel Wellington

Pokud tápeme v obchodě se značkovými hodinkami stejně jako chlap v prodejně se spodním prádlem, musíme se spolehnout na jistotu. Mezi kvalitní značky pánských i dámských hodinek patří Daniel Wellington.

Tato značka, jež je původem ze Švédska, vznikla v roce 2006. Její zakladatel Filip Tysander se na svých cestách kolem světa seznámil s elegantním mužem jménem Daniel Wellington, jenž měl skvělý vkus na hodinky. Jeho zápěstí zdobily vkusné Rolex Submarine s originálním textilním náramkem v barvách britského námořnictva. Tento módní doplněk Filipovi Tysanderovi natolik učaroval, že se po návratu z cest vrhnul na výrobu hodinek kombinující britský a švédský styl. Výsledkem je kvalitní designový módní doplněk s propracovanými detaily.

Vybíráme podle stylu

Hodinky Daniel Wellington se hodí pro každou příležitost. Samozřejmě záleží, jaké zvolíme provedení. Jejich minimalistický ciferník báječně doplňuje několik druhů náramků. Můžeme vybírat mezi klasickým koženým náramkem, který se hodí jak k běžnému outfitu do města či práce, tak pro slavnostní příležitosti.

Pokud si náš partner či otec potrpí na luxus, potom bychom pro něj měli zvolit designové hodinky s noblesním kovovým páskem. A nakonec je tu oblíbená varianta s nylonovým náramkem, která potěší každého muže, jenž si se rád obléká sportovně, ale zároveň chce být elegantní.

Načítání...

Diskuze