Na pláž jedině se stylovou plážovou taškou. Objevuje se i v kolekcích luxusních značek

Dovolená u moře se většině z nás kvapem blíží. Máte už koupené vše, co je potřeba vzít s sebou k moři? Pokud ano, ujistěte se, zda vám nechybí veledůležitý artikl v podobě plážové tašky, bez které se v létě na pláži prostě neobejdete. Mezi letošní must have patří stylové pletené kousky.

Plážová taška je oblíbená pro své velké rozměry

Pořízení plážové tašky se vyplatí. Vaší kabelce by písek ani sůl z moře vůbec neprospěl a z dovolené byste se mohla vrátit bez oblíbené kabelky, která vás doposud provázela každý den.

Velkou předností plážové tašky jsou její rozměry. Vejdete se vám do ní velká osuška pro vás i vaší drahou polovičku, opalovací krém, osobní doklady, knížka, pití a možná i nějaký alkohol na letní drink. Budete tak mít vše na jednom místě.

Hodně muziky za málo peněz

Mnoho z nás raději investuje ušetřené peníze na dovolenou ze kvalitní hotel a zdravou stravu. Pro ty bude určitě dobrou zprávou, že plážové tašky se dají koupit i pod 500,- Kč, jak udává například srovnávač Heureka.cz.

Trendy jsou například plážové tašky námořnického stylu, které jsou samy o sobě k moři tematické. Výjimečným kouskem jsou také plážové tašky, které mají provazový popruh, který vypadá naprosto dokonale.

Foto: Shutterstock

Na pláž s Karlem Lagerfeldem

O praktičnosti plážových tašek jsou si vědomi také luxusní módní značky jako třeba Karl Lagerfeld, Converse, Liu Jo nebo Ralph Lauren. Tyto značky vsadily na plážové tašky vyrobené převážně z přírodních materiálů. Samozřejmostí je ikonické logo značek, které dodává taškám punc luxusu.

Pletené plážové kabelky v kombinaci s koženými detaily vypadají fantasticky. Co říkáte?Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.