Léto je v plném proudu. Tenisky a plnou obuv jsme pomalu schovali do zadní části botníku a na scénu se dostává obuv, která nám pomůže přežít i ta největší vedra. A ačkoliv jsme teprve uprostřed léta, už začínají výprodeje. Mrkněte se, které botky musíte mít! 

Sandálky v rose gold

Odstín rose gold v posledních letech válcuje všechny módní trendy. Tradiční zlaté prvky už pomalu vymizely a nahradily je růžově zlaté odstíny, které jsou mnohem stylovější a lichotí každému outfitu. Sandálky v rose gold se stávají must have kouskem (nejen) letošního léta. Nevypadají totiž jako obyčejné letní boty, vynikají svou elegancí a jsou nepostradatelnou součástí  letního outfitu.

(Ne)obyčejné pantofle

Pantofle našly své pevné místo mezi letní společenskou obuví. Ať už zvolíte páskové nebo nazouvací pantofle, ani jednou nesáhnete vedle. My jsme si nejvíce zamilovaly pantofle v pastelových a neonových barvách, které skvěle vyniknou na opálení. Trendy jsou také pantofle v džínovině. Se správným outfitem jsou vhodné nejen na letní grilovačky, do města, ale i do práce.

slide-pantofle-modni-trend-roku-2019-06
slide-pantofle-modni-trend-roku-2019-08

Platforma je nutností

Ve vašem letním botníku by bezesporu neměly chybět ani sandálky na vysoké platformě. Ačkoliv je platforma vysoká, poskytuje pohodlí v rovnoměrném vyvýšení celé boty. Skvěle navíc opticky prodlouží nohy. Našim favoritem jsou sandálky na korkové platformě.

Foto: Pinterest, Tommy Hilfiger, Desigual.

Načítání...

Diskuze