Stylingové triky, které vám ušetří drahocenný čas

Jistě nám dáte za pravdu, že zejména ráno je drahocenná každá minutka našeho času. Dokonalá příprava před tím, než vyrazíte do víru velkoměsta, je zkrátka pro nás ženy nutností. Co ale dělat, když například zaspíte? Zkuste naše tipy, díky kterým budete vždy připraveny vyrazit!

Plánujte už večer

Dopředu si naplánujte, co si chcete druhý den vzít na sebe. Není ale důležité to mít pouze naplánované, ale také připravené na ramínku nebo na židli. Ušetříte si tak minuty zběsilého pobíhání po pokoji hledáním těch správných kousků.

Vše zastrkat

Ať už si na sebe dáte triko, svetr nebo košili, vždy zastrčte přední část do kalhot. Váš pas se tak prodlouží a zúží. Okamžitě budete vypadat stylově a upraveně, ať už budete mít na sobě cokoliv.

Ranní sprcha jako žehlička?

Čeká vás ráno schůzka, ale vy jste si zapomněly vyžehlit košili a ráno už to rozhodně nestíháte? Vyzkoušejte zabít dvě mouchy jednou ranou. Když jdete ráno do sprchy, vezměte si košili s sebou a nechte ji pověšenou na ramínku v koupelně, dokud se budete sprchovat. Košile by se měla v páře vyvěsit. Nezaručujeme 100% výsledek, ale rozhodně to bude lepší než nedělat nic.

Sáhněte po klobouku nebo čepici

Vzbudila jste se a vaše vlasy s vámi nespolupracují? Nebo jsou zkrátka mastné, nestihla jste si je umýt a suchý šampon vám zrovna došel? Sáhněte po pokrývce hlavy, která bude módním doplňkem a zároveň záchranou. Navíc na podzim se klobouky perfektně hodí, takže výhra rovnou dvakrát!

Šátek také dokáže pomoct

Jak jsme již v předchozím bodu zmínili, nepoddajné či mastné vlasy lze schovat pod klobouk nebo čepici. Ale co když ani jedno doma nemáte po ruce, nebo vám nesluší? Jednoduše sáhněte po šátku a uvažte si jej do vlasů. Je spousta způsobů, jak šátek uvázat, navíc je to velice trendy.

Změňte svou ranní rutinu

Každý je zvyklý mít svou ranní rutinu. Patří do vaší ranní rutiny dlouhá péče o pleť, tělo nebo vlasy? Řekněte si, zda je to, co děláte každé ráno opravdu tak důležité, abyste kvůli tomu nestíhaly třeba snídani. Obecně platí, čím méně produktů použijete, tím více času ušetříte. Naopak třeba pleť můžete hydratovat během noci, když spíte použitím kvalitního hydratačního krému a nemusíte jí věnovat tolik pozornosti ráno. Drahocenné minuty ušetříte také tím, když se budete méně líčit.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!