Vkusná, elegantní a zároveň vždy přitažlivá. Hvězdná modelka Karlie Kloss inspiruje i po třicítce

Karlie Kloss je jednou z předních modelek dnešní doby. Objevuje se na titulních stranách prestižních  magazínů a spolupracuje s lukrativními značkami a osobnostmi ze světa módy. Jaký je její módní styl?

Business woman

Pokud byste si s Karlie domluvili pracovní schůzku, zcela určitě by se objevila v saku nebo v dámském obleku. Business look je jí totiž velice blízký. Když se má setkat s důležitou osobností nebo řešit pracovní záležitosti, chce působit vážně a seriózně.

Na svém instagramu pravidelně inspiruje své sledující, jichž je více než 11 milionů, inspirativními outfity ve stylu business woman. Karlie má tento styl skutečně v malíku.

Ležérnost každým coulem

Karlie si obecně nepotrpí na žádné bláznivé kreace. V módě upřednostňuje jednoduchost a pohodlí, asi jako většina z nás. Nicméně od modelky se většinou očekává, že bude vždy dokonale oblečená. Karlie se tím ale netrápí a obléká se hlavně tak, aby se cítila dobře. Přesto je módní ikonou a inspirací pro mnoho žen.

Karlie a její nejlepší módní momenty

Přehlídka Victoria’s Secret

Kdo by mohl zapomenout moment, kdy se Karlie prošla po mole vedle své kamarádky, zpěvačky Taylor Swift? Obě se tehdy ukázaly v černém krajkovém prádle a vypadaly dokonale.

Foto: Shutterstock

Přehlídka Christian Dior Haute Couture pro jaro/léto 2019

K této příležitosti si Karlie oblékla průsvitnou róbu s květinovým vzorem, ve které vypadala úchvatně. Ostatně jak vždy.

Foto: Shutterstock

Met Gala 2022

Met Gala je jednou z nejsledovanějších událostí, a to především kvůli outfitům přítomných celebrit. Karlie se  tehdy objevila v sexy maxi róbě černé barvy. Nutno uznat, že tato barva jí zkrátka sluší.

Foto: Shutterstock

Street style

Když Karlie potkáte na ulici, je stejně trendy a šik jako na červeném koberci. Jen v neformálním stylu. Vypadá vždy skvěle, aniž by se o to vůbec snažila.

Zdroj info: TheFamousPeople.com


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!