Kromě vlasů a boků jsou ňadra bezesporu dalším typickým symbolem ženské krásy. Plný a bohatý dekolt nám zvyšuje sebevědomí a zlepšuje pohled na sebe sama. Nemluvě o dychtivých pohledech mužů, kteří jsou jednoduše naprogramováni tak, že ženskému výstřihu zkrátka nedokáží odolat.

Co ale dělat v případě, když jste zrovna neměly štěstí a matička příroda k vám, co se plnosti vašeho dekoltu týče, nebyla zrovna nejštědřejší? Co když váš dekolt nevnímáte jako přednost, ale naopak se za něj stydíte? Prozradíme vám, s jakými triky ňadra zvětšit a zpevnit!

Cviky na zpevnění poprsí

Cvičit můžete v pohodlí vašeho domova, není potřeba kvůli tomu navštěvovat posilovnu a trápit se tím, že se  na vás každý kouká a kriticky vás hodnotí. Zaměřte se na speciální cviky určené na zpevnění poprsí, cvičte pravidelně a brzy se dočkáte zasloužených výsledků.

V tomto videu najdete 3 cviky pro pevnější poprsí:

Strava pro pevné tělo

Zpevnit nejen ňadra, ale celkově i tělo, můžete za pomocí vhodné stravy. Váš jídelníček by měl obsahovat vitamíny, minerály a stopové prvky, které nejenže podporují zdraví a jsou nezbytné pro správné fungování těla, ale zároveň přispívají ke zpevnění tukových tkání.

Správně zvolené spodní prádlo

Dodat ňadrům sexy tvar? Jde to, třeba s pomocí spodního prádla, které odvede velkou službu – ovšem pouze za předpokladu, že si vyberete správně. Jedině dobře padnoucí spodní prádlo dodá vašemu poprsí patřičnou oporu a postará se o to, že bude působit plnější nebo pevnější.

Masáž můžete provádět doma

Prokrvit tukovou tkáň a uvolnit hormony, které stojí za růstem poprsí, můžete z pohodlí vašeho domova. Jak? No přece masáží. K masáži je možné použít speciální gely nebo olejíčky, se kterými to bude pohodlnější a příjemnější. Pravidelné masáže slibují viditelné výsledky, vyplatí se je proto opakovat pravidelně a důsledně.

Foto: Pexels.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze