Střih inspirovaný kovbojkami – dokonale vlasy oživí a přitom není náročný na údržbu

woman standing on top of a hill

Podzim je ideálním obdobím na změnu účesu a experimentování s novými trendy pro vlasy. Během posledního měsíce určovali návrháři v Londýně, Paříži, Miláně a New Yorku módní směr pro jaro/léto 2024. A mezi všemi trendy jednoznačně vyniká tento účes inspirovaný kovbojkami.

Foto: Getty Images

Čím se tento účes vyznačuje?

Střih inspirovaný kovbojkou nebo anglicky „cowgirl cut“ vyniká svou jednoduchostí a nízkou náročností na údržbu, což ho činí ideálním pro všechny, kteří nemají dost času na složité úpravy vlasů. Tento střih je ideální na podzim, kdy toužíte po něčem novém, ale nechcete ztrácet hodiny před zrcadlem. Tento účes si oblíbila například i Emily Ratajkowski.

Cowgirl cut se vyznačuje ofinou, která rámuje obličej, a množstvím prostříhaných vrstev, které dodávají vlasům objem a pohyb. Je to kombinace, kterou si oblíbily slavné osobnosti jako Alexa Chung a Suki Waterhouse, které jsou známé svými stylovými účesy s ofinou.

Jak tento střih upravovat?

Aby byl cowgirl cut ve své plné kráse, doporučujeme použít pěnu pro objem vlasů a vetřít ji do délek vlasů. Poté použijte difuzér na vlasy, což dodá účesu extra objem, texturu a pevnost. To vše společně vytváří účes, který není náročný na údržbu, a přitom zůstává přesně takový, jaký chcete.

Tento střih je trendem, který čím dál víc získává na popularitě a nabízí jednoduchý způsob, jak tuto sezónu přidat svým vlasům trochu života. Pokud tedy uvažujete o malé změně účesu, proč tento podzim nezkusit tento styl?Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.