Stříbrné šperky prozáří každý outfit. Jak je nosit?

Při ladění našich outfitů se často soustředíme na výběr jednotlivých kousků, aby celkový dojem měl ten správný šmrnc. Mnohdy ale zapomínáme na správnou volbu doplňků a bižuterie. Řada žen si neuvědomuje, že třeba takové stříbro se oproti zlatu hodí k úplně jiným barvám a módním kouskům. Proto pro vás máme několik tipů, jak správně nosit stříbro v módě.

Pastelový outfit? Jedině stříbro!

Sezóna jaro / léto je jako dělaná pro outfity v pastelových odstínech, nicméně ani ve slunné dny babího léta není od věci pastelové barvy oprášit. Nejenže jsou svěží a rozzáří každý módní kousek, dokonale v nich vynikne i vaše letní opálení.

Pokud i vy dnes máte v plánu obléknout se jako pastelka, pak rozhodně vsaďte na stříbro. To se totiž k pastelovým odstínům, jako je například růžová, krémová, zelená nebo mintová, skvěle hodí a podtrhne jejich jemnost.

Outfit tón v tónu

Existují také barvy, ke kterým je stříbro jasnou volbou. Takovou barvou je například šedá, pro níž je stříbro nepostradatelným parťákem. S touto kombinací získáte outfit tón v tónu, který je v posledních letech trendy. Stříbrné šperky takovému outfitu dodají lesk.

Když samotné stříbro nestačí

Pokud naopak plánujete obléknout si outfit, ke kterému se samotné stříbro moc nehodí, nezoufejte. Zkuste jednoduše zkombinovat stříbro se zlatem. Zlato je výraznější, stříbro bude nejspíš zastíněno, ale nosit stříbro i zlato zároveň už v dnešní době rozhodně není faux pas. Je to naopak hravé a působí to příjemně odlehčeně.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.