Street trend fishnet punčochy

Jistě mnoho z vás už zaregistrovalo street trend, který se rozmáhá především na Instagramu, a to fishnet punčochy. Nevíte o čem je řeč? Určitě víte. Jen ještě netušíte, že se tento trend, který se rozmáhá po celém světe rychlostí blesku, nazývá právě takto. Povíme vám k němu něco víc.

Trend z ulice

Pokud vás již nebaví obyčejné a nudné nude punčochy, fishnet punčochy pro vás a váš šatník budou příjemným oživením outfitů. Přesný překlad jsou punčochy z rybářské sítě. Proč se jim tak říká? Zkrátka proto, že jsou inspirovány právě rybářskými sítěmi. Jenom v módě se můžete setkat s obyčejnou věcí, ze které se stane celosvětový trend number one!

Fotografie outfitů, ve který figurují fishnet punčochy se šíří po celém internetu. Můžete se nechat inspirovat na Instagramu, či Pinterestu. Z internetu se už tento trend přesunul mezi stylové lidi, kteří se nebojí extravagance. Přeci jen jde o street trend, který pochází z ulic. Ve světové módě nejde o žádnou horkou novinku. Fishnet punčochy se objevily už v roce 2015, kdy jej začínaly nosit celebrity a módní blogerky. Jak už to tak ale bývá, k nám se tento trend dostavil až koncem minulého roku. Právě proto je pro nás tento trend nejstylovější záležitostí tohoto roku!

Sexy, stylová a extavagantní

Přesně taková bude žena, která do svého outfitu zahrne fishnet punčochy! Existuje nespočet způsobů jak tento trend nosit. Mezi nejoblíbenější ale patří boyfriend džíny. Tyto džíny mají volný a pohodový střih, často jsou navíc nohavice roztrhané. V kombinaci s vyzývavými fishnet punčochami docílíte naprosto sexy outfitu. Celkový outfit můžete doladit buď podpatkami, skvěle tomu padnou ale i tenisky.

Mezi další nejoblíbenější trend patří džíny, fishnet punčochy vytažené až nad pas a k tomu crop top. Díky tomuto outfitu skvěle vynikne tento nový trend. Pro někoho (především starší generaci) mohou tyto punčochy působit velmi vyzývavě, téměř až neslušně. Takové už ale módní trendy bývají. Vše je jen jedna velká hra, kde se rozhodně nehraje podle pravidel. Užívejte si tuhle hru jménem „móda“ plnými doušky. První bod můžete získat například právě fishnet punčochami.

Foto: Pinterest. 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.