Krátké řasy, ošklivé nehty, jste bílé jako stěny, máte malá prsa? Vše se dá vyřešit malým “vylepšením”. V současné moderní době jsou tato vylepšení dokonce vítána. Nebylo by ale mnohem lepší, kdybychom byly samy sebou bez těchto úprav? 

Ze dne na den jako mrkací panenka

Máte krátké řasy, kvůli kterým vaše oči zaniknou. Ano je to škoda, oči jsou bránou do duše a jednou z největších předností každé ženy. Dlouhé vystávání před zrcadlem a tvarování řas pomocí řasenky slibující prodloužení řas je pro vás zbytečná ztráta času a tak navštívíte kosmetičku, která vám v tomto boji trochu pomůže.

Umělé řasy jsou v dnešní době naprosto běžnou záležitostí. Vyhledává jej mnoho žen a rázem se tak stanou ze dne na den mrkací panenkou. Víte ale o tom, že dlouhodobé prodlužování řas ničí vaše přírodní řasy? Tip: Raději sáhněte po sérech, která při pravidelném používání podporují růst řas. Chce to čas a trpělivost, ale prodloužit řasy můžete i jiným způsobem.

Nehty jako čarodějnice

Gelové nehty jsou vyhledávaným způsobem úpravy nehtů. Lak na nehtech vydrží o něco delší dobu, můžeme s nimi dělat téměř cokoliv bez známky poškození a krásně drží tvar. Vypadají navíc přirozeně – pokud tedy nezvolíte délku á la čarodějnice. Proč mají některé ženy tendence nechat si udělat nehty, se kterými pak mají problém při běžných denních činnostech? Ve většina anketách, co mužům vadí na ženách, jsou právě umělé dlouhé nehty. Dejme raději na přirozenost, dámy.

Prodloužené vlasy a zahušťování místo správné péče

Prodloužení a zahuštění vlasů původně bylo především pro ženy trpící vážnými zdravotními problémy. Časté vypadávání vlasů se dalo vyřešit zahuštěním vlasů. Ženy, které trpěly na špatnou kvalitu vlasů kvůli různým nemocem a přesto toužily mít krásně dlouhou hřívu podstoupily prodloužení vlasů, které jim dodalo potřebné sebevědomí a alespoň trochu radosti při starostech se zdravím.

Tyto důvody pro prodloužení a zahuštění vlasů už jsou téměř minulostí. Dnes se jedná totiž o běžnou záležitost. Místo správné péče o přírodní vlasy, zdravé životosprávy, mnoho žen raději zajde ke kadeřníkovi a nechá si vlasy prodloužit. To samozřejmě už tak zničené vlasy více poškozuje a vypadávání je čím dál častější.

Stop umělotinám, vsaďme raději na přirozenost!

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze