Když už venku padají trakaře a sluníčko si s námi hraje na schovávanou, nastává čas na plán B. A ten zní tak, že tomuto pochmurnému počasí půjdeme naproti a prostě se mu přizpůsobíme (ono nám totiž nic jiného nezbývá). Když už máte pochůzky a dešti se nevyhnete, můžete u toho aspoň vypadat stylově, ne? 

Obyčejným deštníkům dejte sbohem

Zapomeňte na obyčejné nudné deštníky v základních tónech barev, které vám kazí váš celkový outfit. S těmito deštníky zapadnete do škatulky lidí, kteří na sebe přenesli depresi z deštivého počasí a jen tak se této nálady nezbaví. Stop obyčejným deštníkům!

Puntíky vás rozveselí

Je to bláznivé, je to hravé, je to svěží a mladistvé! Puntíky možná patří malým holkám, na deštnících ale vypadají naprosto famózně! Uvidíte, že vám ani nebude vadit, že venku nepřestává téct voda jako z vodovodního kohoutku. Puntíky vás rozveselí a upoutají pozornost celého okolí (pro ty, kteří tuto pozornost nemají rádi – myslíte si, že vás pod deštníkem někdo pozná?)

[easy-image-collage id=17573]

To nejlepší na konec!

Ano, ano, to nejlepší si necháváme na konec. V posledních letech se mezi módní trendy probojoval i hrdina, který nás schová před deštěm a vypadá neskutečně stylově. Řeč je o průhledném deštníku, velkého a oblého tvaru, který vás dokonale schová před zákeřným deštěm a ještě vypadá neuvěřitelně skvěle. Je totiž čisté, průhledné barvy, která neblokuje váš outfit. A navíc díky tomu můžete pozorovat, jak kapky dopadají na deštník a spadají na zem. Při čekání na další schůzku, nebo ve frontě to může být docela i zábava ne? Kdo nemá tento deštník, jakoby ani nebyl! Tak šup do obchodu, aspoň jeden byste určitě měli doma mít!

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments