Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro ženu a nevíte, co by jí mohlo udělat radost? Zkuste vybrat pěkný a kvalitní šperk. Není na tom nic složitého a vše vám ještě o něco více ulehčí následující rady. Nechybí ani doporučení na povedené kousky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle a s dárkem opravdu zabodujete.

Krásné stříbrné náušnice

Výborným šperkem, který se dá kombinovat snad s každým oblečením a hodí se na všechny příležitosti, jsou stříbrné náušnice. Při dobré volbě konkrétního kousku výborně vyniknou a zvýrazní přirozenou ženskou krásu. Ideální variantou jsou stříbrné náušnice se Swarovski elements. Ty jsou navíc obohaceny o úžasný lesk a třpyt křišťálu. Mají tak své jedinečné kouzlo a na první pohled mohou připomínat i diamanty či drahé kameny. Cena však není tak vysoká. Přesto si šperk zachovává svou odolnost a dlouhou životnost díky přítomnosti pravého stříbra. To stačí v případě drobného zanesení očistit speciálním hadříkem a vypadá zase jako nové.

Správná velikost prstýnku

Výhodou náušnic je jejich univerzální velikost. Kromě výběru desénového provedení tak nic neřešíte. V případě prstýnku je však nutné zvážit velikost prstu. Podobné to může být i s náramky, protože velikost zápěstí se opět liší. Pamatujte na to při výběru těchto druhů šperků, ať koupíte ty správné a skutečně potěšíte vybranou dámu.

Sada šperků

Velmi pozorným dárkem, který jistě většina žen ocení, je rovnou celá sada šperků. Často jde o komplet náušnic a řetízku s přívěškem se stejným motivem. Někdy je navíc součástí i prsten či náramek opět ve stejném provedení. V případě pravých zlatých či stříbrných šperků jde o luxusní záležitost vhodnou pro významné příležitosti. Většina dam však má více různých šperků tak, aby se to vždy hodilo k aktuálně nošeným šatům.

 

Načítání...

Diskuze