Speciál VÁNOCE: milé dárky pro tchýni

Přinášíme vám další díl našeho speciálu Vánoce, ve kterém vám přinášíme spoustu inspirace na originální vánoční dárky. V tomto díle se budeme věnovat milovaným tchýním, u kterých si každý z nás potřebuje „šplhnout“, proto jsme pro vás připravili tipy na dárky, se kterými se vám to bezesporu podaří.

Kniha nikdy neurazí

Až u ní budete na návštěvě, mrkněte se, co maminka vaší drahé polovičky zrovna čte. Druhý díl její právě rozečtené knihy určitě potěší a příjemně překvapí, že se zajímáte o to, co zrovna zajímá jí. Pokud chcete koupit knihu, ale nevíte jakou, dávejte pozor na témata, která by si vaše tchýně mohla špatně vyložit.

Vonná svíčka Yankee candle

Milujeme vůně od Yankee candle. Jsou sice trošku dražší, ale mají dlouhou výdrž a tak krásně voní. Yankee candle mají každé Vánoce dárkové sady různých vůní včetně aromalamp, které vypadají velmi elegantně a luxusně. Tímto dárkem nešlápnete vedle.

Dárkový poukaz do oblíbeného obchodu

Pro muže máme skvělý tip. Neztrácejte čas a vyrazte rovnou do oblíbeného obchodu vaší tchýně. S názvem obchodu vám jistě poradí vaše přítelkyně. Nemusíte si tak lámat hlavu s tím, jestli se jí strefíte do vkusu a vybere si podle svého.

Společné fotografie jsou třešničkou na dortu

Do Vánoc je ještě pár týdnů čas. Udělejte nějakou společnou rodinnou fotku, kterou necháte vytisknout na velký formát a zarámovat do stylového rámečku. Dáte jí tak najevo, že je důležitým členem rodiny.

Foto: Unsplash.com, facebook.com/yankeecandle


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.