Speciál Vánoce: milé dárky pro prarodiče

Prarodiče prožívají Vánoce jinak. Mnohdy nepotřebují ani žádné dárky, postačí jim, když se v klidu sejde celá rodina, uvidí své děti a vnoučata. Ačkoliv nechtějí dárky, i oni si zaslouží něco od Ježíška. Nenapadá vás nic, čím je obdarovat? Připravili jsme pro vás seznam praktických dárků, které potěší každou babičku a dědečka.

Dárkový poukaz do lékárny

Tento dárek ocení prarodiče absolutně nejvíce. S vyšším věkem trávíme v lékárnách stále více a více času, který stojí také více peněz. Peníze by ale vaši prarodiče odmítli, v podobě dárkového poukazu do lékárny takový dárek jistě neodmítnou, spíše naopak ocení. Dárkový poukaz zakoupíte v každé lékárně, nebo také na internetu.

Voňavé koření

Do každé kuchyně babičky patří voňavé koření, díky kterému voní celý dům. Těšíte se na oblíbené jídlo, které nejlépe uvaří jenom vaše babička? Pak ji jistě potěší dárkové balení koření, kterého není nikdy dost.

Deky a polštářky s vánoční tématikou

Teplých dek a příjemných polštářků, které budou sloužit zároveň jako dekorace, není nikdy dost. Ty jistě ocení babička i dědeček. A co teprve pokud budou s vánoční tématikou.

Sada čajů a kávy

Jsou vaši prarodiče milovníci čajů nebo kávy? Pak je nic nepotěší víc než vánoční sada kvalitních čajů nebo jejich oblíbená káva. Pokud mají zrovna jejich nejoblíbenější typ čaje, kupte velké balení, ať mají prarodiče zásoby do dalších Vánoc.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.