Speciál Vánoce: dárky pro ženy

Vánoce jsou krásné období plných dojemných okamžiků, příjemného posezení s nejbližšími, ale také vánočními dárky, které udělají radost nejen obdarovaným, ale i nám tajným Ježíškům. Mužům na správném dárku tolik nezáleží, ale ženy jsou citlivější a vybrat pro ně vánoční dárek bývá často velmi těžké. Naštěstí máte nás, připravili jsme si pro vás tipy na skvělé vánoční dárky pro ženy. 

Parfémem k radosti

Využijte toho, že jsou předvánoční slevy a tzv. Black Friday, který mnoho eshopů v České republice drží od konce listopadu až do Vánoc. Ženu nikdy neurazíte parfémem, který je decentní, příjemně voní a dodá sebevědomí, které potřebuje každá žena. Pokud si nejste jistí výběrem, vsaďte na nejprodávanější parfémy jako např. Miss Dior, nebo Lancôme – La Vie Est Belle. Tyto parfémy si zamiluje každá žena! 

Dárkové balení čokolád

Chystáte se za vánočními trhy do Rakouska nebo Německa? Nezapomeňte tam koupit dárkové balení čokolád, které je úžasným dárkem pro každou ženu.

Svíčka nikdy neurazí

Sázkou na jistotu jsou svíčky. My jsme si zamilovali svíčky od Yankee candle, fascinující jsou ale také svíčky WoodWick, které při pálení praskají jako dříví v krbu. Svíčky od nich nádherně voní a dárkové balení vypadá naprosto luxusně.

Moët party

Dárkovým balením luxusního šampaňského Moët, která obsahuje stylové skleničky a oblíbené šampaňské této značky vykouzlíte obdarované úsměv, na který jste se tak dlouho těšili.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.