Přinášíme vám další díl našeho speciálu Vánoce, kde najdete inspiraci na originální vánoční dárky. V tomto díle se budeme věnovat vánočním dárkům pro muže. Ať už je to šéf, kolega v práci, kamarád či někdo z rodiny. Tyto dárky je jistě potěší.

Kvalitní víno neurazí

Víno je sázkou na jistotu. Moc originální dárek to ale není, že? Chce to jedinečné dárkové balení, ke kterému je kromě vína přibalené třeba luxusní skleničky na víno. Pokud chcete opravdu něco originálního s vlastní tvorbou, víte o tom, že se dají koupit vína s vlastní etiketou podle vašich představ? Nechte na ní natisknout společnou fotku, vtipné vánoční přání nebo nějakou milou vzpomínku.

Diář, který potřebuje každý

Hledáte dárek pro vašeho šéfa nebo kolegu z práce? Tyto dárky nejsou v osobní úrovni, proto diář na příští rok bude tou správnou volbou. My jsme si zamilovali diář Doller, který je skvělým pomocníkem při plánování schůzek, úkolů. Obsahuje ale také zajímavé mantry a citáty k zamyšlení. A má spoustu místa pro tvůrčí povahy.

Luxusní propiska v dárkovém balení

Práce hned půjde lépe od ruky, když budete mít luxusní a stylovou propisku. Proto je to ideální dárek k Vánocům. V obchodech najdete navíc nádherná dárková balení, která jsou často součástí právě diáře.

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments