Speciál VÁNOCE: čím potěšit tchána

Přinášíme vám další díl našeho speciálu Vánoce, ve kterém vám přinášíme spoustu inspirace na originální vánoční dárky. V tomto díle se budeme věnovat tchánům, pro které bývá výběr vánočních dárků pořádným oříškem. Co vybrat, aby se váš tchán neurazil, ale naopak aby ho dárek potěšil? Máme pro vás pár tipů.

Historické knihy

A opět ty knihy. Muži starších ročníků rádi vzpomínají na minulé časy a zajímají se o historii. Skvělým dárkem pod stromeček tedy bude zajímavá kniha o čemkoliv z historie, co ho zrovna zajímá. Pokud si nejste jistí tématem, doporučujeme knihu Můj rok – podle roku narození vyberete knihu, ve které jsou různé zajímavosti z toho období. Dozví se tak například, kdo se narodil ve stejném roce, kolik stál rohlík, klobása, ale i nejdůležitější momenty toho roku.

Fanouškovské předměty

Je váš tchán vášnivým fanouškem fotbalu nebo hokeje? Nic ho nepotěší víc, než fanouškové dárkové předměty jako čepice a šála jeho oblíbeného klubu. Skvělým dárkem jsou také vstupenky na zápasy, nebo rovnou permanentní vstupenky.

Tchán je gurmán

Pokud je váš tchán gurmán, hraje vám to do karet. Na internetu totiž najdete nekonečně mnoho dárkových balení kvalitních gurmánských produktů. Dárkové balení jsou elegantní, luxusní a takový dárek jistě potěší každého tchána.

Foto: unsplash.com, Albatros Media.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.