Speciál o stylu slavných jsme vám již představovali v prvním článku, pro který jsme jako osobnost zvolili snoubenku prince Harryho Meghan Markle. Jako druhou krásku jsme si vybrali slavnou zpěvačku, textařku a herečku Ritu Ora. Pokud alespoň trochu znáte Ritu, tak moc dobře víte, že tato zpěvačka módu naprosto miluje.

Zpěvačka a herečka

Rita Ora se začala protloukat hudebním světem už v roce 2004. Na svůj velký úspěch ale musela počkat až do roku 2009, kdy podepsala smlouvu s vydavatelstvím Roc Nation, jehož zakladatelem je neméně slavný rapper a producent Jay-Z.

Rita patří mezi nejúspěšnější zpěvačky pocházející z krásné Anglie. Svůj talent se ale rozhodla uplatit také v Hollywoodu. Objevila se například v seriálech 90210 Nová Generace, zahrála si také ve filmech Šmejdi, nebo Rychle a zběsile 6. Ženské publikum jí bude znát ale především z filmového trháku 50 odstínů, kde si zahrála sestru hlavního hrdiny a sexsymbolu Christiana Greye.

NOVÁ INFORMACE: Rita Ora a Liam Payne společně nazpívali duet k třetímu dílu 50 odstínů – 50 odstínů svobody. Ještě před vypuštěním písně do světa bylo předpokládáno, že bude píseň patřit mezi nejúspěšnější písně tohoto roku. 

Módní ikona

Rita Ora má směle našlápnuto také v módním průmyslu. Stala se tváří značky Tezenis, spolupracovala také s návrhářem Robertem Cavalli a sportovní značkou Adidas. Úspěch v módě neznačí pouze skutečnost, že má Rita proporce modelky, ale také její vkus. Rita má totiž skvělý styl, který jednoznačně dokazuje, že Rita módu miluje. Pravidelně navštěvuje módní přehlídky různých známých módních návrhářů a na červeném koberci ráda obléká ty nejvíce extravagantní kousky z nejnovějších módních kolekcí. Mrkněte na fotografie. Rita se skvěle obléká nejen na společenské akce, ale v běžném životě obyčejné smrtelnice vypadá stejně tak stylově, jako na červeném koberci.

Mezi nejoblíbenější barvy patří černá a bílá. Zapomenout nesmíme také na její milovanou červenou, kterou ráda nejen obléká, ale také miluje červené rtěnky, které často doprovází její outfity. O Ritě toho ještě mnoho uslyšíme…

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments