Milujeme Gossip girl! Jako každý módní maniak v širokém okolí. Proto jsme si do našeho speciálu o stylu celebrit jako další vybrali známou herečku, která v seriálu o módním světě ztvárnila divu Serenu van der Woodsen – Blake Lively.

Blake Christina Lively

Jako vždy vám musíme tuto krásnu nejdříve představit. Celým jménem se jmenuje Blake Christina Lively. Blonďatá kráska pochází z nadané rodiny, kde všichni její sourozenci měli rovněž herecké ambice. Jediná Blake se ale skutečně proslavila (tedy zatím). A to se původně o herectví ani nezajímala. Ve svých 10 letech si poprvé zahrála ve filmu, který režíroval její otec. Na střední škole pak během letních měsíců navštívila několik konkurzů a podařilo se jí získat roli ve filmu Sesterstvo putovních kalhot (Tip: Tento film stojí za shlédnutí!), který ji navždy změnil život.

Blake a Gossip girl

Gossip girl je známý seriál o módním světě, ve kterým se najde každý. Našla se v něm také Blake, která se díky roli Sereny van der Woodsen zamilovala do módy ještě více. Role v tomto seriálu byl velký zvrat v její kariéře, stala se díky němu totiž více známou a herecké nabídky se jen hrnuly.

Boho styl x móda na červeném koberci

Blake miluje kombinaci stylů. Na červeném koberci vsází na elegantní róby předních módních návrhářů, které si díky své dokonalé postavě může dovolit. Vysoké podpatky jsou nepostradatelnou součástí těchto outfitů.

V osobním životě je Blake maminkou dvou dětí a milovanou manželkou neméně slavného herce Ryana Reynoldse. Jako maminka ví, že elegantní róby extravagantních střihů nejsou v běžném životě tak praktické jako na červeném koberci. Proto vsází spíše na styl připomínají boho, nebo na kousky pohodlných střihů šmrncnuté elegantními doplňky.

Spolupráce s různými značkami

Známá herečka spolupracovala s různými módními a kosmetickými značkami. V roce 2011 se například stala tváří Chanelu, konkrétně řady kabelek Chanel Mademoiselle. V roce 2013 zase uzavřela spolupráci s kosmetickou značkou L’Oréal Paris.

Blake má originální styl, který obdivujeme. A co vy? Baví vás styl Blake Lively? Co říkáte?

Foto: Facebook.com/BlakeLivelyOfficial.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments