Se Smartbond ke krásným vlasům!

L’Oréal Paris přišel s revoluční novinkou, který se ihned stal hitem po celém světě – jmenuje se Smartbond! Abychom pro vás mohli napsat recenzi tohoto produktu, vyzkoušeli jsme tento zázrak na vlastní vlasy. Splňuje Smartbond opravdu to, co slibuje?

Vlasy jako nové

Ještě před pár měsíci byl hitem Olaplex, díky kterému jste své vlasy mohly zesvětlit a vaše vlasy byly zároveň vyživované a hydratované. Olaplex sliboval, že vaše vlasy budou jako nové, což opravdu byly.

L’Oréal Paris ale přišel se Smartbond, který měl chválený Olaplex nahradit a dokonce měl být i lepší, a to především v ceně. Oproti Olaplexu je Smartbond levnější a může si tak tuto ochranu před barvením vyzkoušet každý.

Se Smartbond ke krásným vlasům! 1

Vlastní zkušenost se Smartbond

Smartbond je vhodný pro všechny typy vlasů. Přesto, že je to zejména ochrana před barvením, je vhodný také pro nebarvené vlasy, pro které bude tato péče také prospěšná. Před návštěvou kadeřnice, u které jsem si objednala službu Smartbond, byly mé vlasy nepoddajné, hodně vypadávaly, byly zničené od různého barvení barvou z drogerie a potřebovaly hloubkovou výživu, která by je zachránila.

Smartbond je složen ze tří kroků:

  • první část se přimíchává do barvy na vlasy
  • druhá část se aplikuje na vlasy ihned po smytí barvy předtím, než vlasy budou umyté šamponem
  • poslední část se aplikuje na vlasy jako maska po umytí.

Po vyfénování vlasů jsem svou hřívu nepoznávala. Na pohled byly lesklé, nadýchané a na dotek? Byly neuvěřitelně hebké a pevné! Vlasy ožily, a to i přesto, že mi kadeřnice konečky zesvětlovala.

Byla mi doporučena následná péče, aby Smartbond o mé vlasy stále tak skvěle pečoval, a to v podobě výživy, která se na vlasy nanáší jako kondicionér. Vzhledem k tomu, že jsem opravdu viděla rozdíl jsem se dlouho nerozmýšlela a výživu si koupila.

Služba Smartbond je opravdu zázrak za pár korun. Máte s touto službou zkušenosti?

Foto: Pinterest, Facebook, Instagram.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.