Plesová sezóna je tady! Už se nemůžete dočkat, až se vytasíte ve slušivé plesové róbě, vykouzlíte na tváři perfektní make-up, doladíte to dokonalým účesem a ve společnosti uděláte ten nejlepší dojem? Nebo naopak už teď víte, že budete sedět na zadku doma u televize, protože nechcete svá kila navíc prezentovat na veřejnosti?

Ne každá máme dokonalou postavu. No a co. Patříte-li k ženám s kily navíc, i vy je můžete nosit s grácií. A i když možná máte plnoštíhlou postavu, nemusíte se vzdávat večírků a plesů. Naopak! Poradím vám, jaké šaty jsou pro boubelky ideální. Ať se i vy můžete blýsknout!

Vsaďte na černou. Zeštíhluje!

Pokud víte, že nechcete upoutat pozornost na své proporce, jděte na to mazaně a vezměte si na sebe černé společenské šaty. Zapomeňte na zlé jazyky, které tvrdí, že černá není barva a naopak se spolehněte na tvrzení, že černá zeštíhluje.

To je vaše sázka na jistotu!

Zvolte šaty s áčkovou sukní

Máte-li širší boky, schovejte je do šatů s áčkovou sukní. Ta se postará o to, že vaše slabé místečko na těle zůstane šikovně skryto a vy si tak užijete plesový večer na maximum. Navíc alespoň podle mě působí velmi žensky, skoro až princeznovsky. A která z nás by se nechtěla cítit jako princezna, hm?

Nebojte se ani šatů na ramínka

Možná máte prostornější ramena. A co? Nebojte se je ukázat, však se nemáte za co stydět! Proč nepřitáhnout pozornost k vašim přednostem, kterým jsou bezesporu vaše ňadra? Ani šaty na ramínka nemusí být špatnou volbou.

Ať už jste jakákoli, noste si, co chcete

Každá jsme nějaká. Jedna hubená, druhá plnoštíhlá. Jedna vysoká, druhá nízká. Jedna brunetka, druhá zrzka. Co tím chci říci? Pokud se rozhodnete vyrazit na ples, vezměte si na sebe šaty, ve kterých se budete cítit dobře. Pokud na sebe obléknete takové, ve kterých si budete moci s pohledem do zrcadla upřímně říci, že vám to sluší, neváhejte a jděte do nich. Každá si můžeme nosit to, co chceme. A platí to i tehdy, když jde o plesové šaty.

Foto: ASOS.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze