Slušivé letní účesy, které vykouzlíte za pár minut!

Také si léto užíváte plnými doušky? My rozhodně! Letní měsíce jsou přesně tím časem, kdy se nechceme zaobírat starostmi a špatnou náladou a pouze se chceme bavit. Jsou to ty chvíle, kdy máme chuť na jednoduchý a přesto slušivý účes a zároveň se postará o to, že budeme vypadat jednoduše dokonale. A přesně na takové účesy vám dáme tipy v našem dnešním článku!

Ležérní drdůlek

Co je jednoduššího, nežli vlasy stáhnout do ležérního drdůlku? Jeho vytvoření vám zabere jen pár vteřin a několik hmatů rukou a výsledek? Ten se nám moc líbí!

Francouzský cop

Další jednoduchý účes, který je i přes svou jednoduchost velice slušivý. Francouzský cop se zaplétá od kořínků vlasů a ani tady se nemusíte bát, že v koupelně strávíte dlouhé chvíle. Za pár minut není co řešit.

Ozdobené čelenkou

Pokud potřebujete z domu vyrazit za pár minut, pročísněte si lehce vlasy prsty a na hlavu si nasaďte květinovou čelenku. Ty jsou teď v létě velice oblíbené, celému účesu dodají to správné kouzlo a nikoho ani nenapadne, že jste se tvorbou účesu nezabývali déle, nežli tři minutky.

Cop na stranu

Ještě jednoduší a na tvorbu rychlejší nežli francouzský cop je ten klasický. Nemusíte si jen zaplést dozadu, ale klidně na jednu stranu. Pár tahů rukou a na světě je účes, který vám zalichotí. Tak si říkáme: proč ne?!

Obyčejný culík

Na závěr to úplně nejjednodušší – obyčejný culík. Tohle je klasika, na kterou můžete vsadit nejen ve chvíli, kdy budete s tvorbou účesu spěchat, ale i ve dne, kdy nebudete mít umyté vlasy a budete potřebovat zamaskovat, že jsou lehce mastné.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.