Slunečním brýlím vládne rose gold!

Sluneční brýle jsou nezbytnou součástí jarního a letního outfitu. Chrání naše oči před slunečními paprsky, pomáhají nám ve slunečném počasí lépe vidět a především jsou také skvělým doplňkem, který dodá našemu outfitu potřebný šmrnc. Jaký trend bude velit slunečním brýlím v tomto roce?

Rose gold – růžové zlato

Rose gold se v módě rozmáhá stále více, a to nejen v doplňcích. V oblečení jí nahrazuje starorůžová, která se za poslední roky probojovala mezi nejstylovější barvy. V kombinaci s doplňky v rose gold barvě navíc tvoří půvabnou dvojku, bez které se neobejde žádný outfit na období jaro – léto 2017.

Ve slunečních brýlích rose gold jednoznačně nahrazuje nadčasovou zlatou, která se doteď držela na prvních příčkách světových trendů. Novinkou v trendech slunečních brýlí jsou barevná skla. Skla brýlí jsou také v rose gold barvě a navíc působí zrcadlovým dojmem, za což získávají trendy brýle body navíc!

Různé tvary podle vašeho obličeje

Každý máme jiný tvar obličeje, každému tudíž sluší jiný tvar slunečních brýlí. Pokud je váš obličej kulatý, vsaďte na jistotu a vybírejte ze slunečních brýlí v hranatém tvaru. Tip: v hranatých brýlích, které mají prodloužené kočičí linie budete neodolatelná.

Jste majitelkou srdcovitého tvaru obličeje? Potom sáhněte po velkých brýlích á la moucha, či tradiční pilotky.

Hranatému obličeji budou slušet kulaté, nebo oválné sluneční brýle. Oválný obličej to má ze všeho nejjednodušší. Ženy s oválným obličejem si mohou dovolit jakýkoliv tvar slunečních brýlí. Tip: Lenonky nikdy nevyjdou z módy! V rose gold provedení si je jednoduše zamilujete.

Foto: Pinterest. 

 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.