Sluneční brýle roku 2018

Jarní sluneční paprsky dokáží být pěkně zákeřné. Především po pochmurné zimě mohou našim očím dát řádně zabrat. Naše oči potřebují svého vlastního bodyguarda v podobě slunečních brýlí. A samozřejmě ty jsou součástí outfitu, a tak musí být v souladu s módními trendy. Jaké sluneční brýle jsou letos in?

Zapomeňte na „mouchu tse tse“

Už dávno nestačí vzít si velké sluneční brýle připomínající mouchu tse tse a spoléhat tak na to, že tímto kouskem vyřešíte celý outfit. Tomuto trendu už bohužel (nebo bohudík?) odzvonilo. Sluneční brýle zatoužily být samostatnou kapitolou v módních trendech a v roce 2018 tomu tak skutečně bude.

Tenké obroučky

Jak ve slunečních brýlích, tak v dioptrických a dokonce i v nedioptrických se odráží trend tenkých obroučků. Silné obroučky, především černé barvy, jsou sice stále v kurzu, novinka v podobě tenkých obroučků je ale svěžím módním trendem, který si nás získal na plné čáře. Využít navíc můžete sluneční brýle, které nemají zbarvená skla a přesto chrání před slunečními paprsky, můžete je nosit jako nedioptrické brýle na každodenní nošení.

Retro á la 80′ – 90′ léta

Stejně jako v minulém roce, i letos platí, že se vrací móda 80. – 90. let. Jediný rozdíl je ve velikosti. Současné módní trendy mají jasno – vzhled retro, ale velikostně menší verze. Nemusíte se tak bát, že vám brýle budou zabírat půlku vašeho obličeje.

Kočičí oči

To nejlepší na konec! Ze všech módních brýlí pro rok 2018 jsme si nejvíce zamilovali brýle vzhledu kočičích očí! Opravdu, milujeme je! Skvěle totiž zvýrazní oči, ale také celý obličej. Navíc působí neuvěřitelně sexy a žensky. Bez tohoto kousku se letos prostě neobejdeme. Co říkáte?

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.