Sluneční brýle léta 2023 inspirované TikTokem

Woman in Pink Tank Top Wearing Sunglasses

Pokud existuje jeden doplněk, který potřebuje každý, jsou to stylové sluneční brýle. Bez ohledu na důvod – ať už jde o ochranu očí před sluncem nebo doplnění vašeho outfitu – potřebujeme alespoň několik párů ve svém šatníku. Sluneční brýle představují také skvělý způsob, jak experimentovat s nejnovějšími trendy, a není lepší místo, kde je objevit, než na TikToku.

Hledáte nový pár nebo dva? Inspirujte se těmi nejpopulárnějšími slunečními brýlemi pro léto 2023.

Tomato Girl styl

Tomato girl je jeden z nejoblíbenějších stylů, který zasáhl TikTok v posledních měsících, s ohromujícími 20 miliony zhlédnutí pro #tomatogirls. Tato estetika je charakteristická evropskou pobřežní atmosférou s velkou dávkou sofistikovanosti. A z čeho vznikl tento zvláštní název? Jmenuje se po rajčatech, protože právě ta se často vyskytují ve středomořské kuchyni.

Sluneční brýle ve stylu tomato girl mají sofistikovaný a vkusný design, který je zároveň lehký a příjemný na nošení. Typické jsou rámečky ve tvaru pilotek, světlé a pastelové barvy, větší polarizované čočky nebo transparentní a lehce zdobené rámy.

Barbiecore

S vydáním filmu Barbie je v těchto dnech opravdu nemožné uniknout sladce růžovému estetickému stylu Barbiecore. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších trendů na TikToku i Instagramu. A sluneční brýle jsou jedním z nejlepších způsobů, jak tento trend začlenit do vašeho looku.

Cat Eye

Pokud chcete mít sluneční brýle, které jsou trendy, ale zároveň nadčasové, sáhněte po cat eye (kočičím) stylu. Ačkoliv jsou zrovna teď hashtagy #cateyesunglasses a #cateyeglasses populární na TikToku, tento sofistikovaný a lichotivý styl bude pravděpodobně v kurzu i příští rok.

Mermaidcore

Videa pod hashtagem #mermaidcoreaesthetic mají více než 30 milionů zhlédnutí, takže je zřejmé, že je v plné síle. Cílem tohoto stylu je vytvořit dojem, že jste vyšli z hlubin oceánu a přinesli si kousek mořské kouzelnosti do svého každodenního života. A k tomu vám mohou pomoci sluneční brýle s iridescentním efektem, brýle se skleněným nebo průhledným rámem, mořské motivy, kulaté nebo nestandartní tvary a retro prvky.

Srdcové sluneční brýle

S téměř 8 miliony zhlédnutí pro #heartsunglasses – jsou tyto brýle jedním z nejžhavějších doplňků na TikToku. Sluneční brýle ve tvaru srdce vypadají roztomile s jednoduchým topem a džínami a jsou ideální pro ty, kteří se neberou příliš vážně.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.