Woman in Pink Tank Top Wearing Sunglasses

Sluneční brýle léta 2023 inspirované TikTokem

Pokud existuje jeden doplněk, který potřebuje každý, jsou to stylové sluneční brýle. Bez ohledu na důvod – ať už jde o ochranu očí před sluncem nebo doplnění vašeho outfitu – potřebujeme alespoň několik párů ve svém šatníku. Sluneční brýle představují také skvělý způsob, jak experimentovat s nejnovějšími trendy, a není lepší místo, kde je objevit, než na TikToku.

Hledáte nový pár nebo dva? Inspirujte se těmi nejpopulárnějšími slunečními brýlemi pro léto 2023.

Tomato Girl styl

@girl.things57

🍅✨ TOMATO GIRL SUMMER ✨🍅 #aesthetic #tomatogirl #tomatogirlsummer

♬ Chiquitita – ABBA

Tomato girl je jeden z nejoblíbenějších stylů, který zasáhl TikTok v posledních měsících, s ohromujícími 20 miliony zhlédnutí pro #tomatogirls. Tato estetika je charakteristická evropskou pobřežní atmosférou s velkou dávkou sofistikovanosti. A z čeho vznikl tento zvláštní název? Jmenuje se po rajčatech, protože právě ta se často vyskytují ve středomořské kuchyni.

Sluneční brýle ve stylu tomato girl mají sofistikovaný a vkusný design, který je zároveň lehký a příjemný na nošení. Typické jsou rámečky ve tvaru pilotek, světlé a pastelové barvy, větší polarizované čočky nebo transparentní a lehce zdobené rámy.

Barbiecore

S vydáním filmu Barbie je v těchto dnech opravdu nemožné uniknout sladce růžovému estetickému stylu Barbiecore. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších trendů na TikToku i Instagramu. A sluneční brýle jsou jedním z nejlepších způsobů, jak tento trend začlenit do vašeho looku.

Foto: Zalando

Cat Eye

Pokud chcete mít sluneční brýle, které jsou trendy, ale zároveň nadčasové, sáhněte po cat eye (kočičím) stylu. Ačkoliv jsou zrovna teď hashtagy #cateyesunglasses a #cateyeglasses populární na TikToku, tento sofistikovaný a lichotivý styl bude pravděpodobně v kurzu i příští rok.

Foto: Lentiamo

Mermaidcore

Videa pod hashtagem #mermaidcoreaesthetic mají více než 30 milionů zhlédnutí, takže je zřejmé, že je v plné síle. Cílem tohoto stylu je vytvořit dojem, že jste vyšli z hlubin oceánu a přinesli si kousek mořské kouzelnosti do svého každodenního života. A k tomu vám mohou pomoci sluneční brýle s iridescentním efektem, brýle se skleněným nebo průhledným rámem, mořské motivy, kulaté nebo nestandartní tvary a retro prvky.

Foto: Eyewear Index

Srdcové sluneční brýle

S téměř 8 miliony zhlédnutí pro #heartsunglasses – jsou tyto brýle jedním z nejžhavějších doplňků na TikToku. Sluneční brýle ve tvaru srdce vypadají roztomile s jednoduchým topem a džínami a jsou ideální pro ty, kteří se neberou příliš vážně.

Foto: Quay

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.