Slide pantofle – módní trend letní sezóny, který je na parné měsíce přímo ideální. Nejen, že je snadno obujete i zujete, ale hodí se ke všem outfitům. Ke sportovním i k těm elegantnějším, k džínám, k šatům i k sukním. Dříve se nosily jen jako přezůvky, dnes bez nich nedáme ani ránu v práci, ve městě, na dovolené nebo na výletě. 

Jelikož jsou letos opět hot trendem léta, s nápaditými designy, barevnými kombinacemi a tvary se doslova roztrhl pytel napříč všemi možnými značkami. Ať už si vybavíte třeba značku Calvin Klein, Crocs, Melissa nebo Tommy Hilfiger, Adidas, Nike a mnoho dalších. Věřte, že vám každá z těchto trendy značek nabídne spoustu nápaditých kousků.

Záleží jen na vás, zda podlehnete designu nebo pohodlí. Jedno mají ale všechny slide pantofle společné. Vyznačují se mohutnou páskou přes nárt a nohy v nich příjemně větrají.

Co se módních trendů pro jaro a léto 2019 týče, pak rozhodně sáhněte po pantoflích s výrazným logem značky nebo po pestrobarevných kouscích ve stylu “colorblock”. Samozřejmě nesmrtelná černobílá kombinace také není nikdy na škodu, ale nebojte se více experimentovat a oživte své všední outfity nevšedními trendy kousky, jakou jsou právě slide pantofle. Věřte nám, že tím rozhodně nic nezkazíte.

Foto: Unsplash.com, Calvin Klein, Desigual, Tommy Hilfiger, Under Armour.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments